Grażyna Torbicka to dziennikarka i prezenterka, która swój debiut przed telewizyjnymi kamerami przeżyła już w 1985 roku. Od czasu swojego udziału w programie "Sportowa niedziela" konsekwentnie pnie się po szczeblach kariery zaskarbiając sobie coraz większą sympatię widzów. Dla niektórych szokiem może być fakt, iż w tym roku obchodziła ona swoje... 61 urodziny! Jak w tym wieku udało jej się zachować urodę trzydziestolatki?

Magiczny przepis na młodość

Chociaż gwiazda obchodzi w tym roku 35-lecie swojej kariery, to wygląda tak, jakby sama miała właśnie tyle lat. Jak udało jej się to osiągnąć?

Torbicka już od lat cieszy oko fanów swoim młodym wyglądem i nienaganną figurą. Pomimo 61. urodzin, jakie ostatnio obchodziła, nic się nie zmieniło. Tajemnicę jej wyglądu postanowił zgłębić tygodnik "Na żywo", który wprost zapytał dziennikarkę o jej przepis na młodość.

Ku zaskoczeniu wszystkich fanów, Torbicka przyznała, iż jej sylwetka nie jest zasługą ćwiczeń, a... genów. Według dziennikarki, figurę w pełni odziedziczyła po ojcu, a sama nie jest w stanie męczyć się regularnymi treningami. Jej aktywność ogranicza się do długich spacerów z psem oraz zimowych wypadów na narty.

Duże znaczenie może natomiast mieć dieta gwiazdy - jest ona miłośniczką kuchni śródziemnomorskiej, znanej z wykorzystywania dużej ilości warzyw i owoców. Torbicka przykłada również wagę do spożywanych porcji - nie lubi się przejadać, a deser spożywa tylko w połowie!

Prezenterka wyznała także, iż zasługą jej wyglądu z pewnością nie są drogie kosmetyki, zapobiegające starzeniu się - gwiazda zupełnie nie wierzy w ich działanie, a zamiast tego od lat używa własnych, sprawdzonych specyfików.

"Nie używam też jakiś wyjątkowych kosmetyków, od lat stosuję te same. Nie wierzę w cudowne działanie drogich specyfików" - stwierdziła.

Nie da się ukryć, że takie podejście może pomóc wielu osobom, niepotrzebnie katujących się wymagającymi dietami i treningami - czasem wystarczy po prostu zadbać o swoje zdrowie.

Zobacz także: Tegoroczne święta u Małgorzaty Ostrowskiej przyniosły wiele łez i smutku. Rodzina artystki straciła najlepszego przyjaciela, nikt o tym nie wiedział

Może cię zainteresować: Już niebawem zostaną zaszczepione pierwsze osoby w Polsce. Kto to będzie? To może być prawdziwy przełom w starciu z zarazą

Pisaliśmy również o: Jak wyglądają relacje rodziny Martyniuków z byłą żoną Daniela? Kobieta zdradziła kilka zaskakujących szczegółów