Niezwykle smutne wieści wprost od Małgorzaty Ostrowskiej. Tegoroczne święta piosenkarce przyniosły wiele łez i smutku. Rodzina artystki straciła najlepszego przyjaciela, nikt o tym nie wiedział... Co się stało?

Małgorzata Ostrowska należy do grona najbardziej popularnych i uznanych artystów polskich. Kobieta wykonuje muzykę rockową i jest uwielbiana przez tysiące adeptów tego gatunku muzyki w Polsce.

Na swoim oficjalnym profilu na Instagramie gwiazda ma kilkanaście tysięcy obserwujących, którzy bacznie śledzą jej poczynania zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Pomimo, że właśnie minęły Święta Bożego Narodzenia, zatem niemal wszystkich przepełnia radość i pozytywny nastrój, w rodzinie Małgorzaty Ostrowskiej wydarzyła się prawdziwa tragedia...

Rodzina straciła przyjaciela...

W pierwszy dzień świąt, 25 grudnia 2020 roku rodzina piosenkarki straciła swojego czworonożnego przyjaciela, kota o imieniu Buli. To niewyobrażalna strata.

Kobieta poinformowała o tej smutnej wieści swoich fanów za pośrednictwem portalu Facebook.

- Nie ukrywam, że w tym roku – z powodu złych nastrojów, jakie towarzyszą nam przez cały ten rok – ja te tegoroczne święta trochę bojkotuję. Nie poświęcam im tyle uwagi co zwykle, na to po prostu nie ma klimatu - mówi.