Jak doskonale wiemy, od pewnego czasu Danielowi Martyniukowi nie jest zbytnio na rękę budowanie rodziny i skupianie całej swojej uwagi na partnerce i dziecku.

Syn znanego muzyka nieustannie popada natomiast w problemy z prawem i mimo obietnic o poprawie swojego zachowania, za jakiś czas znów przysparza kłopotów nie tylko sobie, ale także swoim rodzicom.

View this post on Instagram

#blackandwhite #fatheranddaughter #loveforever

A post shared by Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89) on

Jak wyglądają relacje rodziny Martyniuków z byłą żoną Daniela?

Daniel Martyniuk niejednokrotnie już roztrząsał na forum publicznym problemy rodzinne. Mimo wystawnego ślubu i wesela, jakie Zenek Martyniuk zafundował swojemu synowi i jego partnerce, Ewelinie, para rozstała się bardzo szybko.

Nie da się jednak ukryć, że największe konsekwencje zachowania Daniela Martyniuka ponosi jego mała córeczka. Laura ma obecnie półtora roku i praktycznie od samego początku dorasta bez opieki ojca.

Źródło: screen Youtube
Zenek Martyniuk; Źródło: screen Youtube

W ostatnim czasie Daniel Martyniuk postanowił jednak naprawić swój błąd i chce odbudować swoje relacje z córką.

Kobieta zdradziła kilka zaskakujących szczegółów

Jakiś czas temu Zenon Martyniuk wyznał w rozmowie z Super Expressem, że wraz z żoną chce odbudować relacje z byłą synową i częściej spotykać się z jedyną wnuczką.

Okazuje się, że Ewelina również wyciągnęła rękę na zgodę. Kobieta opublikowała post, w którym wyznała, że nie będzie ograniczać Laurze kontaktów z rodziną Daniela Martyniuka.

Zenek Martyniuk/ YouTube @Wąsikowska SE
Zenek Martyniuk/ YouTube @Wąsikowska SE

Wszystko wskazuje na to, że Ewelina pogodziła się z rodziną byłego męża. Miejmy nadzieję, że w rodzinie Martyniuków zapanuje pokój i harmonia.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO