Bartosz Opania niegdyś był ulubieńcem widzów. Aktor zyskał ogromną popularność już przed laty. Od jakiegoś czasu jednak słuch po nim zaginął. Nie pokazuje się w mediach ani publicznie, nawet sąsiedzi się o niego martwią. Co się stało?

Bartosz Opania przepadł jak kamień w wodę. Czy wszystko u niego w porządku?

Portal Plotek zauważa, że już od jakiegoś czasu nie ma nowych wieści o Bartoszu Opanii, Czy aby na pewno wszystko u niego gra? Czy aktor nie popadł w problemy?

Bartosz Opania. Źródło: Youtube telewizjaKinoPolska
Bartosz Opania. Źródło: Youtube telewizjaKinoPolska

Syn Mariana Opani zyskał popularność po roli doktora Witolda Latoszka w „Na dobre i na złe”, a także wcieleniu się w jedną z głównych postaci w produkcji „Zakochani”.

Jednak Bartosz Opania w 2018 roku nagle zniknął. Po 17 latach zrezygnował z dalszej pracy na planie „Na dobre i na złe”, a także całkiem zniknął z przestrzeni publicznej – nie spotkamy go na żadnej premierze filmu czy imprezie lub ściance.

Bartosz Opania. Źródło: Youtube ai.pictures wersja Polska
Bartosz Opania. Źródło: Youtube ai.pictures wersja Polska

Ostatecznie wystąpił w lutym 2019 roku na premierze spektaklu „Telewizja kłamie” i pokazał się w nowej odsłonie – starszy, w dłuższych włosach, już nieco posiwiał, miał kilka dodatkowych kilogramów. Następnie znów przepadł.

Nawet sąsiedzi Bartosza Opani zastanawiają się, co się dzieje – wokół jego domu jest cicho, nie ma nawet motocykla ani samochodu, które zawsze tam były.

Bartosz Opania. Źródło: Youtube telewizjaKinoPolska
Bartosz Opania. Źródło: Youtube telewizjaKinoPolska

Media spekulują na temat możliwego wyjazdu aktora, który ostatnio skończył 50 lat. Może zaplanował, że spędzi urodziny w innym miejscu? Tego nie wiadomo.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JUREK OWSIAK O ZAKAŻENIU: BARDZO CHCIAŁEM, ABY TO BYŁA GRYPA. SZEF WOŚP OPOWIEDZIAŁ, JAK PRZESZEDŁ COVID-19. PRZESTRZEGA PRZED LEKCEWAŻENIEM SPRAWY

O tym się mówi w Polsce: CO DALEJ Z ZASIŁKIEM OPIEKUŃCZYM? MINISTERSTWO UJAWNIŁO, O STANIE SIĘ Z POPULARNYM ŚWIADCZENIEM W NOWYM ROKU. RODZICE CHCĄ RZETELNYCH INFORMACJI

O tym się mówi na świecie: NIEPOKOJĄCA SIŁA NATURY. W EUROPIE MOŻNA BYŁO ODCZUĆ JEDNE Z NAJSILNIEJSZYCH TRZĘSIEŃ ZIEMI WE WSPÓŁCZESNEJ HISTORII. CO WIADOMO W TEJ SPRAWIE

Z życia gwiazd: GŁOWA JUSTYNY ŻYŁY JEST PEŁNA SZALONYCH POMYSŁÓW. BYŁA ŻONA PIOTRA ŻYŁY ZREALIZOWAŁA KOLEJNY Z NICH, PRZESZŁA OGROMNĄ ZMIANĘ. JAK TERAZ WYGLĄDA