Bartosz Opania jest znanym polskim aktorem. Mężczyznę można zobaczyć zarówno w telewizji, kinie, jak i teatrze. Jednak od pewnego czasu Bartosz się nie pokazuje w nowych produkcjach. Sąsiedzi aktora zaczęli się martwić.

Co się dzieje ze znanym aktorem, Bartoszem Opanią?

Bartosz Opania jest synem znanego aktora, Mariana Opani. Mężczyzna poszedł w ślady ojca i wybrał również aktorstwo. Bartosza można było zobaczyć między innymi w serialu „Na dobre i na złe”, filmie „1920 Bitwa Warszawska”, „Wkręceni”, czy „Zakochani”.

Bartosz Opania. Źródło: youtube.com
Bartosz Opania. Źródło: youtube.com
Bartosz Opania. Źródło: youtube.com

Bartosz był prawdziwym bożyszczem – podobał się niemal każdej kobiecie! Jakiś czas temu mężczyzna jednak zrezygnował z życia publicznego i blasku fleszy. Odszedł w cień i nie podejmuje nowych ról – zarówno filmowych, jak i teatralnych. Co się z nim dzieje?

Sąsiedzi aktora są zaniepokojeni jego nagłym zniknięciem

Wiele osób zastanawia się nad tym, co robi Bartosz Opania. Mężczyzna miał wszelkie predyspozycje do tego, by zostać sławnym aktorem, jednak wolał usunąć się w cień i nie przyjmuje nowych ról.

Okazało się, że w ostatnim czasie Bartosz Opania zniknął również ze swojego domu. Sąsiedzi aktora byli bardzo zaniepokojeni. Jeden z nich zdradził dla tygodnika Rewia, że w pobliżu posiadłości aktora nie ma ani jego samochodu, ani motoru. „Zawsze stały gdzieś w pobliżu, a teraz ani śladu”.

Bartosz Opania. Źródło: youtube.com
Bartosz Opania. Źródło: youtube.com
Bartosz Opania. Źródło: youtube.com

Być może aktor wyjechał z Warszawy i chce spędzić czas jedynie ze swoją rodziną. W końcu 6 grudnia obchodził swoje 50-te urodziny.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO