Już dziś, 24 grudnia, TVP organizuje wspólne kolędowanie z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Wydarzenie co roku gromadzi tłumy widzów przed telewizorami.

Podczas rodzinnej kolacji wigilijnej możemy pokusić się o posłuchanie najnowszych aranżacji znanych i mniej znanych kolęd, a także zaintonować wspólne śpiewanie z wykonawcami.

Kolędowanie w TVP. Źródło: Youtube FC Sylwia Grzeszczak
Kolędowanie w TVP. Źródło: Youtube FC Sylwia Grzeszczak

Kolędowanie w TVP – harmonogram wydarzenia

Portal Super Express opublikował harmonogram koncertów gwiazd, które odbędą się we Wigilię, 24 grudnia. W nowych aranżacjach zaprezentują one kolędy oraz świąteczne utwory.

O 12:00 odbędzie się koncert „Wśród nocnej ciszy”, w ramach którego wystąpią m.in. Golec uOrkiestra, Margaret czy Natalia Szroeder. O 13:00 odbędzie się wielkie kolędowanie z Ostrej Bramy, z Wilna, podczas którego usłyszymy występy m.in. Maryli Rodowicz oraz Zenka Martyniuka.

O 13:50 posłuchamy głosów m.in. Justyny Steczkowskiej, Stanisława Karpiela-Bułecki i Mateusza Ziółko, którzy śpiewali na Jasnej Górze. Z kolei koncert z bazyliki z Pelplina wyemitowany zostanie o 15:50, w ramach niego zaśpiewa m.in. Bajm czy Sylwia Grzeszczak i Piotr Cugowski.

Kolędowanie. Źródło: Youtube TVP Info
Kolędowanie. Źródło: Youtube TVP Info

O 17:30 odbędzie się emisja koncertu „Gdy się Chrystos rodzi… - kolędy na Jasnej Górze”, w którym usłyszymy głosy m.in. Łukasza Zagrobelnego czy Olgi Bończyk, a już o 21:10 podczas emisji koncertu z Zakopanego usłyszymy np. Marylę Rodowicz, Roksanę Węgiel, Piotra Rubika czy Rafała Brzozowskiego.

Czekacie już na wspólne kolędowanie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JUREK OWSIAK O ZAKAŻENIU: BARDZO CHCIAŁEM, ABY TO BYŁA GRYPA. SZEF WOŚP OPOWIEDZIAŁ, JAK PRZESZEDŁ COVID-19. PRZESTRZEGA PRZED LEKCEWAŻENIEM SPRAWY

O tym się mówi w Polsce: CO DALEJ Z ZASIŁKIEM OPIEKUŃCZYM? MINISTERSTWO UJAWNIŁO, O STANIE SIĘ Z POPULARNYM ŚWIADCZENIEM W NOWYM ROKU. RODZICE CHCĄ RZETELNYCH INFORMACJI

O tym się mówi na świecie: NIEPOKOJĄCA SIŁA NATURY. W EUROPIE MOŻNA BYŁO ODCZUĆ JEDNE Z NAJSILNIEJSZYCH TRZĘSIEŃ ZIEMI WE WSPÓŁCZESNEJ HISTORII. CO WIADOMO W TEJ SPRAWIE

Z życia gwiazd: GŁOWA JUSTYNY ŻYŁY JEST PEŁNA SZALONYCH POMYSŁÓW. BYŁA ŻONA PIOTRA ŻYŁY ZREALIZOWAŁA KOLEJNY Z NICH, PRZESZŁA OGROMNĄ ZMIANĘ. JAK TERAZ WYGLĄDA