Aktorka postanowiła zrobić niespodziankę bliskim. Mało kto się spodziewał czegoś takiego.

Okres pandemii Alicja Bachleda-Curuś spędziła w USA, gdzie na co dzień mieszka i pracuje. Choć bardzo tęskniła za bliskimi to postanowiła nie wpadać w rozpacz, tylko bardzo produktywnie wykorzystać ten trudny czas.

Aktorka przebywając niemal cały czas w domu w Los Angeles postanowiła zakasać rękawy i dokończyła pracę magisterską.

Alicji Bachledzie-Curuś udało się zrealizować sporą część planów, a głównie poświęciła się właśnie nauce. Studiowała astronomię, filozofię, psychologię, literaturę, historię i biologię, po czym finalnie doszła do historii sztuki.

Rodzice sławnej córki są bardzo dumni z Alicji i właśnie to wprawia ich w radość. Taką właśnie sprawiła im niespodziankę – tuż przed świętami Bożego Narodzenia zdradziła, że udało się jej obronić pracę dyplomową i skończyć studia.

Alicja Bachleda-Curuś sprawiła swoim bliskim wielką niespodziankę. Wykorzystała czas pandemii i dokończyła studia!

Jak informuje portal Pomponik, aktorka zadedykowała swoich bliskim obronioną pracę magisterską. Aktorka bardzo dba, aby jej syn Tadeusz miał kontakt z polską rodziną.

Codziennie rozmawia z chłopcem o bliskich, opowiada rodzinne historie i chce okazać wsparcie, jakie sama dostała od swoich rodziców.

„Chcę zaszczepić w nim chęć czynienia wszystkiego w zgodzie z samym sobą. Według własnego sumienia. Przekazać mu solidne wartości z polskiego domu” – mówi aktorka w rozmowie z „Rewią”, cytowana przez Pomponik.

Alicja Bachleda-Curuś/Youtube @Filmweb
Alicja Bachleda-Curuś/Youtube @Filmweb
Alicja Bachleda-Curuś/Youtube @Filmweb

Jak informował portal "Życie": POWAŻNE OSTRZEŻENIE DLA MILIONÓW POLAKÓW. TRZEBA WYJĄTKOWO UWAŻAĆ NA NASZE PIENIĄDZE PO OTRZYMANIU TEGO SMS-A. OSZUŚCI POLUJĄ PRZED ŚWIĘTAMI

Przypomnij sobie: CZY CZĘŚĆ EMERYTÓW STRACI 500 PLUS DLA SENIORA? WSZYSTKO PRZEZ ZAPOWIADANĄ NA MARZEC 2021 WALORYZACJĘ. WAŻNE INFORMACJE DLA NAJSTARSZYCH POLAKÓW

Portal "Życie" pisał również: POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI W SEGREGACJI ŚMIECI. POLACY MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA ZMIANY. MINISTERSTWO ZAPOWIADA WEJŚCIE PRZEPISÓW W ŻYCIE W 2021 ROKU

Pisaliśmy również o: NAJNOWSZE DONIESIENIA MEDIÓW O SZCZEPIONCE. PREPARAT MA TRAFIĆ NA RYNEK JUŻ WKRÓTCE. KIEDY RUSZĄ SZCZEPIENIA? ZNANE SĄ JUŻ SZCZEGÓŁY PROGRAM SZCZEPIEŃ