W trakcie jednej z ostatnich transmisji live na Youtube jasnowidz z Człuchowa po raz kolejny podzielił się z Polakami naprawdę porażającą wizją dotyczącą najbliższej przyszłości.

Krzysztof Jackowski wyjaśnia, że najtrudniejsze dopiero nas czeka, choć za nami wiele bardzo trudnych miesięcy. Czy jego wizja będzie miała poparcie w rzeczywistości.

Krzysztof Jackowski od długiego czasu dzieli się z Polakami swoimi przepowiedniami i wizjami dotyczącymi pandemii i przyszłych istotnych wydarzeń. Część jego przepowiedni na 2020 rok się sprawdziła, zatem jasnowidz coraz mocniej skupia na sobie uwagę mediów.

Jasnowidz znów zdradził kolejne kulisy przyszłych zdarzeń, które jego zdaniem będą miały miejsce w 2021 rok. Nie są to przyjemne wizje!

Najtrudniejsze czasy dopiero przed nami? Ostatnia wizja Krzysztofa Jackowskiego mówi o nowych restrykcjach. Jasnowidz nie ma wątpliwości, co nas czeka w 2021 roku

Krzysztof Jackowski przekonuje, że myśląc o 2021 roku ma złe przeczucie i uważa, że kończący się rok był „pierwszym rokiem nienormalnym”, a cały cykl potrwa aż 3,5 roku. W pierwszym kwartale nowego roku spotkamy się natomiast z dodatkowymi problemami, które zaczną się na Bliskim Wschodzie.

„2021 nazywam rokiem bezprawnym, rokiem groźnym, rokiem, w którym na świecie demokracja zacznie być mocno wątpliwa” – mówi Krzysztof Jackowski, cytowany przez Radio Zet.

Choć już wkrótce zaczną się szczepienia to Krzysztof Jackowski przekonuje, że spotkamy się z nowymi restrykcjami mimo to. Jasnowidz wyjaśnia, że obostrzenia przemienią się w ucisk. W nowym roku ludzie zaczną dostrzegać, że sprawy idą w złym kierunku i są upolitycznione, a niektóre rozwiązania będą zaplanowane, co szybko stanie się jasne.

Będzie to widocznie nie tylko na świecie, ale i w naszym kraju.

Społeczeństwo zacznie się buntować i masowo protestować, a policja ma się nie patyczkować i ostro tłumić demonstracje. Zdaniem jasnowidza, przez kolejne 2,5 roku utracimy wiele wolnościowych praw, a całą obecna sytuacja to zwyczajnie światowy konflikt.

2021 rok ma być znacznie gorszy od obecnego, a „do końca jeszcze bardzo daleko”.

Krzysztof Jackowski/Youtube @FAKT24PL
Krzysztof Jackowski/Youtube @FAKT24PL
Krzysztof Jackowski/Youtube @FAKT24PL

Jak informował portal "Życie": MIELI DWÓCH SYNÓW I CHCIELI JESZCZE JEDNEGO DZIECKA. GDY PO LATACH STARAŃ ZOBACZYLI OBRAZ USG SZCZĘKI IM OPADŁY. ZOSTALI RODZICAMI PIĘCIORACZKÓW

Przypomnij sobie: MARZENA KIPIEL-SZTUKA ZNÓW ZAKOCHANA? PORUSZAJĄCE DONIESIENIA O ŻYCIU PRYWATNYM LUBIANEJ AKTORKI. BYŁA PRZEKONANA, ŻE NIE POKOCHA JUŻ NIKOGO

Portal "Życie" pisał również: OJCEM ILU DZIECI JEST PRZEMYSŁAW CZARNEK? MINISTER EDUKACJI KRYTYKOWAŁ KOBIETY ZA NIECHĘĆ DO RODZENIA DZIECI, A ILE SAM ICH POSIADA? MOŻNA SIĘ ZDZIWIĆ

Pisaliśmy również o: NIESAMOWITA HISTORIA KOBIETY, KTÓRA SPĘDZIŁA W EKSTREMALNYM WARUNKACH PONAD 70 LAT. ODCIĘTEJ OD ŚWIATA STARUSZCE POMÓGŁ PEWIEN MILIARDER. O CO CHODZI