Telewizja Polska w tym jako pierwsza postanowiła się wyłamać i ogłosiła, że jednak zorganizuje imprezę sylwestrową, mimo narzuconych przez rząd obostrzeń. W ślad za tym komunikatem poszły także stacje Polsat i TVN, które wcześniej zamierzały zastąpić telewizyjnego Sylwestra innym pasmem, np. TVN chciał wyemitować kilka filmów.

Telewizja Polska mimo obostrzeń szykuje dla swoich widzów koncert plenerowy w amfiteatrze w Ostródzie. Jednak przez wprowadzone niedawno nowe obostrzenia zgodnie z którymi od 28 grudnia zostaną zamknięte wszystkie hotele, a w Sylwestra ma obowiązywać godzina policyjna.

Media zaczęły się zatem uważnie przyglądać organizacji wydarzenia przez TVP. Są zaskakujące wnioski!

Czy TVP obejdzie rządowe obostrzenia przy organizacji Sylwestra Marzeń? Media uważnie przyglądają się sprawie

Portal „Press” postanowił sprawdzić, jak przebiega organizacja imprezy i ma poważne podejrzenia, że Telewizja Polska może chcieć obejść wydane przez Radę Ministrów rządowe obostrzenia. W sieci pojawiło się wiele komentarzy dotyczących oskarżeń o potencjalne łamanie restrykcji, jak przekonuje portal Pudelek.

W sprawie wypowiedział się również Jerzy Owsiak.

„Moje pytanie, chociażby do artystów – a gdzie będziecie spali, skoro hotele pozamykane? I pytanie do obsługi całego tego przedsięwzięcia w TVP – to gdzie będziecie spali, skoro hotele pozamykane?” – napisał w sieci szef WOŚP, zadając to samo pytanie Jackowi Kurskiemu.

Portal otrzymał informacje, że publicznością będą tancerze, a artyści mają zostać zakwaterowani w ośrodku wypoczynkowym należącym do TVP. Jak przekonuje kierownik lokalnego sanepidu, impreza w amfiteatrze ma się odbyć bez udziału publiczności i nie jest wydarzeniem o charakterze masowym. Jakaś forma nadzoru wraz z asystą policji może być udziałem inspektorów PSSE.

Rzecznik TVP nie odpowiedział na pytania Pudelka w tej sprawie, a od 28 grudnia rzeczony ośrodek wypoczynkowy ma być zamknięty, jednak w okolicach Sylwestra pojawi się tam ekipa telewizyjna.

Sylwester Marzeń TVP2 2019/2020/Youtube @TVP Info
Sylwester Marzeń TVP2 2019/2020/Youtube @TVP Info
Sylwester Marzeń TVP2 2019/2020/Youtube @TVP Info

Jak informował portal "Życie": MIELI DWÓCH SYNÓW I CHCIELI JESZCZE JEDNEGO DZIECKA. GDY PO LATACH STARAŃ ZOBACZYLI OBRAZ USG SZCZĘKI IM OPADŁY. ZOSTALI RODZICAMI PIĘCIORACZKÓW

Przypomnij sobie: MARZENA KIPIEL-SZTUKA ZNÓW ZAKOCHANA? PORUSZAJĄCE DONIESIENIA O ŻYCIU PRYWATNYM LUBIANEJ AKTORKI. BYŁA PRZEKONANA, ŻE NIE POKOCHA JUŻ NIKOGO

Portal "Życie" pisał również: OJCEM ILU DZIECI JEST PRZEMYSŁAW CZARNEK? MINISTER EDUKACJI KRYTYKOWAŁ KOBIETY ZA NIECHĘĆ DO RODZENIA DZIECI, A ILE SAM ICH POSIADA? MOŻNA SIĘ ZDZIWIĆ

Pisaliśmy również o: NIESAMOWITA HISTORIA KOBIETY, KTÓRA SPĘDZIŁA W EKSTREMALNYM WARUNKACH PONAD 70 LAT. ODCIĘTEJ OD ŚWIATA STARUSZCE POMÓGŁ PEWIEN MILIARDER. O CO CHODZI