Jak co roku, największe stacje telewizyjne czyli TVP, TVN i Polsat przygotowały specjalną ofertę dla widzów na święta.

W tym czasie z powodu pandemii wiele osób zostaje w domu dlatego warto sprawdzić co można zobaczyć w telewizji.

Przeważają oczywiście filmy świąteczne, a także hity kinowe, wśród których coś dla siebie znajdą zarówno całe rodziny, jak i miłośnicy sensacji, dramatów czy komedii.

Pierwszy dzień świąt w telewizji

W pierwszy dzień świąt czyli 25 grudnia jest sporo propozycji dla najmłodszych, m.in. „Ekspres polarny” o 8:05 na TVN, „Pada Shrek” o 10:30 na Polsacie czy „Paddington” o 16:20 na TVP2.

Miłośnicy kolęd będą mogli obejrzeć koncert „Gwiazdy kolędują w Zakopanem” na TVP 1 o 17:30. Z kolei wieczorem mamy m.in. o 20:05 „Królewna Śnieżka i Łowca” na TVN.

Wśród propozycji telewizyjnej jedynki jest też głośny film biograficzny o Agnieszce Osieckiej. Pierwszy odcinek już w piątek o 20:15 (reszta zostanie wyemitowana w sobotę i niedzielę). Trzyodcinkowa produkcja opowiada o życiu i twórczości wybitnej pisarki oraz autorki tekstów.

Święta Bożego Narodzenia
Święta Bożego Narodzenia
fot. pixabay

Drugi dzień świąt w telewizji

Z kolei 26 grudnia czyli w drugi dzień świąt dzieci będą mogły obejrzeć „Gdzie jest Nemo” o 11:00 na Polsacie, a o 16:25 film „Pomocnik Świętego Mikołaja i magiczne płatki śniegu” o 16:25.

Będzie można zobaczyć też kilka propozycji z kina superbohaterskiego. Na Polsacie wyemitowany zostanie o 16:15 „Ant-Man”, a o 20:05 „Iron Man III”. TVN pokaże z kolei o 20:05 komedię romantyczną „Holiday”.

To też może cię zainteresować: Od stycznia 2021 roku będzie obowiązywać nowy podatek. Odczuje go niemal każdy. Czy ceny produktów będą jeszcze wyższe

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tak prezentowała się Gwiazda Betlejemska nad Polską! Nagrania tego wyjątkowego zjawiska zachwycają

O tym się mówi: Czy licealiści wrócą do szkół po feriach? Co z innymi uczniami? Minister Edukacji Narodowej rozwiewa wszelkie wątpliwości w tej kwestii