Jak podaje portal "Interia", Małgorzacie Kożuchowskiej pomimo dużej rozpoznawalności udało się zachować wiele ze swojej prywatności tylko dla siebie. Na jej profilu na Instagramie znajdziemy wiele jej zdjęć, zawsze oszczędnie zdradza szczegóły o sobie. Mimo to, wielbiciele aktorki mogli zobaczyć, jak mieszka. Trzeba przyznać, że willa robi wrażenie.

Jak mieszka Małgorzata Kożuchowska?

Małgorzata Kożuchowska od bardzo wielu lat cieszy się wśród Polaków dużą popularnością. Fani chcą wiedzieć o niej wszystko. Wielbiciele mogli zobaczyć jej zdjęcia bez makijażu, a nawet te z jej prywatnego archiwum. Aktorka włączała się w mediach społecznościowych również w akcję #zostańwdomu, zachęcając do zachowywania dystansu społecznego w czasie epidemii.

Wiadomo, że Małgorzata Kożuchowska mieszka wspólnie ze swoim mężem, Bartkiem Wróblewskim oraz synkiem w willi mieszczącej się na osiedlu "Rezydencji Chojnów". Okolica jest niesamowita, otoczona zachwycającym lasem Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Specjaliści szacują wartość jej domu na około 4,5 mln zł.

Kożuchowska wspólnie z mężem wprowadziła się do luksusowej willi w 2010 roku. Wnętrze urządzone jest ze smakiem, a każdy, najdrobniejszy nawet detal, jest dopracowany wprost do perfekcji. Królują tu jasne barwy w ciepłych odcieniach. Monotonie ścian przełamują dodatki w odważniejszych i bardziej wyrazistych kolorach. Wśród nich królują wazony, tapety oraz abstrakcyjne obrazy.

W domu Kożuchowskiej nie zabrakło pokaźnej biblioteczki, która zajmuje ścianę w gabinecie. Uwagę zwracają białe meble. Letnie dni aktorka wspólnie z rodziną spędza na świeżym powietrzu, na tarasie lub w ogrodzie. Jak przystało na gwiazdę Kożuchowska może się pochwalić całkiem sporą garderobą. Znajduje się tu nie tylko ogromne lustro, ale także biała kanapa.

Jak wam się podoba dom Małgorzaty Kożuchowskiej?

To też może cię zainteresować: Irena Santor nie może się pogodzić z samotnymi świętami! Gwiazda postanowiła wyjechać na wieś, aby móc nieco normalniej spędzić nadchodzące dni

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Funkcjonariusze policji będą przeprowadzać kontrole w domach we Wigilię? Rzecznik Komendy Głównej Policji wyjaśnia, czego się spodziewać

O tym się mówi: Dorota Wellman kolejny raz zaskoczyła, a zarazem rozbawiła fanów „Dzień Dobry TVN”! Co takiego zrobiła gwiazda