Dagmara Kaźmierska to prawdziwa rasowa celebrytka. Uczestniczka „Królowych życia” ma duże grono obserwujących ją osób – jedni polubili „królową” z kryminalną przeszłością, inni śledzą jej poczynania z czystej ciekawości, jeszcze inni – by móc pośmiać się z zabawnych wypowiedzi oraz sytuacji z jej udziałem.

Teraz zewsząd spływają do niej gratulacje związane z jej działalnością w sieci. O czym mowa?

Dagmara Kaźmierska. Źródło: Youtube Wirtualna Polska
Dagmara Kaźmierska. Źródło: Youtube Wirtualna Polska

Dagmara Kaźmierska ma na swoim koncie nowe osiągnięcie

Pomponik poinformował, że 45-letnia celebrytka cieszy się ogromną popularnością. Niedawno udało jej się „wbić” pierwszy milion obserwatorów na Instagramie! Zewsząd spływają słowa uznania oraz gratulacje dla „królowej życia”.

Jej popularność rozpoczęła się od programu emitowanego na antenie TTV. Dagmara Kaźmierska podbiła serca widzów i do teraz pozostaje ulubienicą widzów „Królowych życia”, a jej wyrazista postać spotkała się z dużym zainteresowaniem także wśród internautów.

Dagmara Kaźmierska. Źródło: Youtube TTV
Dagmara Kaźmierska. Źródło: Youtube TTV

Obecnie milion obserwujących na Instagramie mają m.in. Magda Gessler, Małgorzata Rozenek-Majdan czy Doda. Dagmara Kaźmierska dołączyła do tego elitarnego grona.

Zachwycona celebrytka podziękowała swoim fanom za wszystkie wiadomości i komentarze. Nawiązała także do swojej przeszłości, dodając, że została zawrócona „w dobrą stronę”. Na koniec życzyła fanom wszystkiego dobrego.

Pod najnowszym wpisem Dagmary Kaźmierskiej odezwało się wielu fanów, którzy nie mogli wyjść z podziwu – w końcu milion obserwujących na Instagramie to nie byle co.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TO DWA LATA, ODKĄD NIE MA Z NAMI WAŻNEJ KOBIETY TELEWIZJI POLSKIEJ. CHOĆ BYŁA SZEFOWĄ REDAKCJI TVP TO ZNANA BYŁA PRZEZ ZWIĄZEK Z DANIELEM OLBRYCHSKIM

O tym się mówi w Polsce: JEST NOWA DECYZJA POLSKICH WŁADZ, KTÓRA WPŁYNIE NA PODRÓŻE POLAKÓW. WSZYSTKO W TROSCE O ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO OBYWATELI. ZMIANA OD WTORKU

O tym się mówi na świecie: NIEZWYKŁE ZJAWISKO NA NIEBIE. OSTATNI RAZ MOŻNA JE BYŁO ZOBACZYĆ PRAWIE 800 LAT TEMU. JUŻ DZIŚ NA NIEBIE POJAWI SIĘ GWIAZDA BETLEJEMSKA. O CO CHODZI

Z życia gwiazd: JASNOWIDZ JACKOWSKI RADZI, W JAKI SPOSÓB W 2021 ROKU ZATRZYMAĆ PRZY SOBIE JAK NAJWIĘCEJ PIENIĘDZY. JEGO WIZJE NIE NAPAWAJĄ OPTYMIZMEM