"Super Express" donosi, że zapowiedź powrotu Barbary Kurdej-Szatan na plan serialu "M jak miłość" w końcu uspokoiła jej fanów. Niemal zaraz po porodzie, aktorka mocno, a napewno "błyskawicznie" zaangażowała się w "społeczne akcje" organizowane na ulicach polskich miast przez kobiety z kartonami na patykach.

Co z postacią Joasi?

Ostatni raz postać Joasi, w którą wciela się barbara Kurdej-Szatan pojawiła się w "M jak miłość" 15 września bieżącego roku. 35-latka wróci na plan serialu w styczniu 2021 roku, co z pewnością ucieszy jej zwolenników i fanów.

Okazuje się, że odcinki z jej postacią będzie można zobaczyć przed wakacjami. Jak donoszą media, ekipa produkcji serialu bardzo zadbała o komfort aktorki i jej synka, którym opiekuje się niania, podczas gdy mama pracuje na planie. Zorganizowano im osobną przyczepę, w której mogą się skryć w odosobnieniu, by maluszek miał spokój będąc pod opieką opiekunki, a jego mama mogła skupić się na pracy.

Miejmy nadzieję, że mały Henio doceni w przyszłości poświęcenie swojej zapracowanej i zabieganej mamy. Jak zdradziła osoba znająca aktorkę osobiście, ekipa planu przygotowuje się na każdą ewentualność, by Barbara po powrocie miała w pracy jak najwygodniej.

Basia, jako świeżo upieczona mama, może liczyć na własną przyczepę, gdzie w trakcie zdjęć będą mogli przebywać jej synek z nianią. Oczywiście może się zdarzyć tak, że pojawi się na planie bez małego Henia. Produkcja chce być gotowa na każde rozwiązanie, a Basia ma czuć się dobrze i komfortowo.

Co o tym myslicie?

O tym sie mówi: Grzegorz Komendarek z serialu "Złotopolscy". Jego nagłe odejście z tego świata wstrząsnęło Polską. Jak dzisiaj wygląda miejsce jego spoczynku

Zerknij: Jak rozróżnić prawdziwy miód od sztucznego? Prawidłowe przechowywanie