Sylwia Bomba stała się znana przede wszystkim za sprawą programu emitowanego na stacji TTV - "Gogglebox. Przed telewizorem". Swoim udziałem show udało jej się zaskarbić całą rzeszę fanów, którzy chętnie śledzą kobietę w mediach społecznościowych. Ostatnio zachęcili ją oni do wzięcia udziału w pewnym internetowym wyzwaniu. Efekty były oszałamiające!

Sylwia Bomba dzieli się kulisami swojego życia

Popularne ostatnio na Instagramie wyzwanie, polegające na publikowaniu zdjęć z określonych momentów życia, znalazło uznanie również u Sylwii Bomby i jej fanów. Obserwatorzy chętnie pisali swoje propozycje zdjęć, jakie powinna wstawić celebrytka. Takich fotografii nie spodziewał się nikt!

Sylwia poproszona została między innymi o zdjęcia na których jest szczęśliwa lub jest bez makijażu. Największe wrażenie zrobiły jednak fotografie opublikowane w innych kategoriach!

Kobieta wspomniała bowiem... okres swojej ciąży, a także momentów zaraz po narodzinach pierwszej córki.

Jeden z użytkowników poprosił, by wstawiła zdjęcie ze słabszego okresu z jej życia. Ku zaskoczeniu fanów, Sylwia opublikowała fotkę z... pierwszych dni po porodzie!

"Zdjęcie, gdy wróciłam do domu ze szpitala po porodzie... Połóg wspominam kiepsko" - napisała pod zdjęciem, na którym pozuje przed lustrem z niezbyt zadowoloną miną oraz brzuchem na wierzchu.

fot. Instagram
fot. Instagram

Nie brakowało jednak również pozytywnych wspomnień - na przykład takich, jak moment w którym kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży. Stała wtedy szeroko uśmiechnięta na stadionie.

Trzeba przyznać, że takie internetowe wyzwanie to dobry sposób, by dowiedzieć się nieco więcej o ulubionych gwiazdach. Internauci liczą na to, że więcej z nich zdecyduje się na podobny krok!

Zobacz także: Rzecznik rządu na temat nadchodzącej narodowej kwarantanny. Wypowiada zaskakujące słowa

Może cię zainteresować: Ma zaledwie 15 lat, a już jest na emeryturze. O co chodzi? Nastolatka prowadzi własny program telewizyjny o dziecięcych konkursach piękności

Pisaliśmy również o: Co słychać u Marty i Pawła z programu „Rolnik szuka żony”? W ostatnim czasie kobieta dodała zdjęcie z tajemniczym szatynem