Program, w którym rolnicy poszukują miłości, okazał się prawdziwym hitem. Po kilku edycjach formatu „Rolnik szuka żony”, które wyemitowano na antenie Telewizji Polskiej, Polacy wciąż nie mają dość i z chęcią oglądają kolejną, siódmą już serię show.

Telewidzowie obserwują perypetie rolników poszukujących miłości oraz kandydatów na ich partnerów i partnerki nie tylko na ekranie, ale także poza nim – najpopularniejsi zyskują miano celebrytów i cieszą się zainteresowaniem także na długo po zakończeniu programu „Rolnik szuka żony”, innym zaś przypada tylko sezonowa popularność.

"Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube Rolnik szuka żony
Logo programu "Rolnik szuka żony"/Youtube @Rolnik szuka żony

Czy związek Marty i Pawła z programu „Rolnik szuka żony” zakończył się?

Sprawy w siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” potoczyły się dość szybko. Wielu rolników znalazło swoje drugie połówki. Marta i Paweł pielęgnują swój związek do dzisiaj.

Jest to dość zaskakujące, bo jeszcze w czasie trwania programu Marta chciała opuścić gospodarstwo Pawła i udać się do domu. Coś pomiędzy nimi jednak zaiskrzyło i postanowili pielęgnować to uczucie.

Po zakończeniu emisji popularnego programu „Rolnik szuka żony”, Marta dodała post na Instagrama, w którym poinformowała, że wciąż jest z Pawłem i pielęgnują swoją miłość.

Kobieta dodała zdjęcie z tajemniczym szatynem

W ostatnim czasie Marta dodała jednak zaskakujący opis pod zdjęciem – „Selfie z przystojnym szatynem”.

Z opisu wynika, że Paweł mógłby być zazdrosny. Jednak nic bardziej mylnego. Po załadowaniu zdjęcia widać, że na fotografii Marta pozuje z… psiakiem! To on skradł serce wybrance Pawła.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO