Fotografie z dzieciństwa tej nastolatki widział praktycznie każdy na świecie. Dziewczyna ma zaledwie 15 lat, a już jest na emeryturze... O co chodzi? Nastolatka prowadzi własny program telewizyjny o dziecięcych konkursach piękności, które w przeszłości wygrywała. Koniecznie poznaj jej historię!

Eden Wood z USA ze stanu Arkansas w tym roku skończyła zaledwie piętnaście lat, a już może pochwalić się znacznym dorobkiem w karierze.

Rodzice dziewczynki, gdy ta miała nieco ponad roczek za namową znajomych zapisali ją na konkurs piękności - tak to się zaczęło. Dziecko miało tak fantastyczną urodę, że zaczęło wygrywać coraz więcej i więcej konkursów, a w sumie ma ponad 300 nagród!

Dziewczynka będąc małym dzieckiem o modelingu i pozowaniu wiedziała już niemalże wszystko – to sprawiło, że zdobyła ogromną popularność na całym świecie. Jak wygląda teraz?

Ma 15 lat, a już jest na emeryturze!

Nastolatka kilka lat temu postanowiła zakończyć karierę w konkursach piękności, lecz nadal pozostaje niezwykle popularna w sieci. Jak wygląda teraz?

Cóż, mimo upływu lat dziewczyna nadal wygląda fenomenalnie i ma urodę nieskazitelnej “lalki Barbie”. Fani ją uwielbiają, bo na Instagramie ma ponad 50 tysięcy obserwujących. Być może zdecyduje się na karierę w modelingu w dorosłości?