Syn znanego piosenkarza disco polo od kilku lat jest popularny bardziej niż jego ojciec biorąc pod uwagę media plotkarskie i społecznościowe.

A wszystko to za sprawą skandalicznych wybryków. Daniel Martyniuk ma za sobą kilka afer i spraw w sądzie, a także nieudane małżeństwo.

Wraz z byłą już żoną Eweliną doczekał się też córeczki Laury. Dziewczynka jest pod opieką mamy choć Daniel Martyniuk deklaruje swoje przywiązanie i miłość.

Nie przeszkodziło mu to jednak w wielokrotnym atakowaniu byłej ukochanej w mediach. Jego liczne posty zyskały mu negatywną opinię komentujących.

Ostatnio Martyniuk jednak przeprosił Ewelinę i zadeklarował chęć pomocy przy córce.

„Nie udało nam się małżeństwo, ale mam nadzieję, że kiedy wyjaśnimy sobie pewne sprawy, będziemy mogli przynajmniej się przyjaźnić. W końcu przeżyliśmy razem z Eweliną kilka pięknych chwil.” – zapowiedział syn piosenkarza.

Na potwierdzenie ostatnio na Instagramie wstawił zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie byłej żony. Oboje są elegancko ubrani i wyglądają na zadowolonych.

Choć Ewelina nie skomentowała zdjęcia wiele osób wskazuje, że doszło do pojednania między zwaśnionymi wcześniej stronami.

Jak informował portal "Życie": Czy najstarsi Polacy mogą się spodziewać nowego programu wsparcia? To już potwierdzone! Będzie zupełnie nowa pomoc dla seniorów. Mowa o 40 mln złotych

Przypomnij sobie: Niepokojąca siła natury. W Europie można było odczuć jedne z najsilniejszych trzęsień ziemi we współczesnej historii. Co wiadomo w tej sprawie

Portal "Życie" pisał również: Zapowiedziano ponowne zmiany cen paliw. Eksperci doradzają by nie zwlekać z wizytą na stacji benzynowej. Koszty już wkrótce mają być jeszcze wyższe