Pierwsze edycja popularnego muzycznego show „The Voice of Poland” miała premierę w 2011 roku. Wtedy też finalistą został Damian Ukeje. Jak obecnie wygląda kariera mężczyzny?

Jak radzi sobie Damian Ukeje?

Jak przypomina portal Pikio, pierwszy sukces Damian Ukeje odniósł już w 2009 roku, kiedy to został doceniony w programie „Szansa na sukces”. Po tym wydarzeniu dołączył do grupy Fat Belly Family, gdzie był wokalistą. W 2011 roku postanowił wziąć udział w „The Voice of Poland” jednak nie spodziewał się wygranej.

- Nie wierzyłem w siebie. Pracowałem jako przedstawiciel handlowy i marzyłem, żeby zmienić swoje życie. Marzenia się spełniły... – wyznał artysta po latach.

Jak zatem obecnie wygląda kariera muzyka? Niestety, jak wiele osób mijającego roku nie może zaliczyć do udanych. Zakazy koncertów spowodowały, że jego kariera stanęła w miejscu, a budżet nie wygląda najlepiej. Dodatkowo Damian Ukeje chorował na koronawirusa, a także ma za sobą operację strun głosowych.

Koronawirus mocno pokrzyżował plany artysty

Zanim wybuchła pandemia muzyk podróżował po kraju realizując trasę „Moje Boskie Buenos”. Podczas koncertów wykonywał utwory Kory i zespołu Maanam. Niestety, pandemia skutecznie pokrzyżowała dalsze plany.

Jak się jednak okazuje, artysta nieustannie pracował nad swoją nową płytą i jakiś czas temu poinformował, że zdecydowana większość utworów na krążek jest już zrealizowana.

Co więcej, ostatnio muzyk pochwalił się na Instagramie nową inicjatywą, którą odważył się podjąć. Jak się okazuje, obecnie realizuje się jako model! Nowa pasja pozwoliła mu nieco poprawić stan budżetu.

- Wyszedłem z własnej strefy komfortu. Dajcie znać, co myślicie, widząc Ukedża w nowej odsłonie – napisał muzyk na swoim profilu.

A jakie jest Wasze zdanie na temat osiągnięć i nowych pasji muzyka?

Jak informował portal "Życie": CÓRKA PREZYDENTA MOCNO ANGAŻUJE SIĘ W PRACĘ. KINGA DUDA MIAŁA OSTATNIO WAŻNE SPOTKANIE. NAD CZYM DYSKUTOWANO

Przypomnij sobie: MICHAŁ SZPAK POKAZAŁ POKAZAŁ WYJĄTKOWE ZDJĘCIE Z OJCEM. FANI SĄ POD WRAŻENIEM

Portal "Życie" pisał również: RZĄD OGŁOSIŁ WCZORAJ NARODOWĄ KWARANTANNĘ. CZY TO KONIECZNY KROK? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ PROFESOR WŁODZIMIERZ GUT