Nie ulega wątpliwości, że Michał Szpak to jeden z najbardziej charakterystycznych artystów na polskiej scenie muzycznej. Wokalista nieustannie zaskakuje nas swoimi nowymi stylizacjami. Nie da się także ukryć, że artysta ma niesamowity talent.

Michał Szpak postanowił nieco odpocząć!

Jak doskonale wiemy, oprócz działalności muzycznej, Michał Szpak mocno angażuje się także w inne projekty. Od pewnego czasu jest jednym z jurorów w programie „The Voice of Poland”. Niedawno odbył się finał popularnego show, który wygrał Krystian Ochman – podopieczny Michała Szpaka.

Nie da się ukryć, że kariera muzyczna oraz udział w tak ogromnych projektach pochłaniają dużo czasu i energii. Z tego też powodu artysta postanowił nieco odpocząć w rodzinnym gronie!

Michał Szpak sam już niejednokrotnie przyznał, ze rodzina jest dla niego bardzo ważna. Nieustannie stara się pielęgnować kontakty z trójką swojego rodzeństwa oraz tatą. Niestety mama artysty zmarła kilka la temu.

Artysta pokazał swoją rodzinę!

Jak informuje portal Lelum, Michał Szpak wraz ze swoją rodziną udał się na krótki odpoczynek w Tatry. Zdjęcia, które opublikował mocno zainteresowały fanów. Po raz pierwszy możemy bowiem zobaczyć członków rodziny artysty!

Michał Szpak na swoim Facebooku zamieścił zdjęcie ze swoim tatą, wprost ze szlaku! Na InstaStory mogliśmy natomiast zobaczyć artystę w towarzystwie siostry oraz brata. Zdjęcia Ewy Szpak i jej brata młoda artystka opublikowała także na swoim Instagramie!

Jak widać rodzina świetnie bawi się w swoim gronie i odpoczywa z dala od tłumów i zgiełku w zaśnieżonych Tatrach!

Jak informował portal "Życie": CÓRKA PREZYDENTA MOCNO ANGAŻUJE SIĘ W PRACĘ. KINGA DUDA MIAŁA OSTATNIO WAŻNE SPOTKANIE. NAD CZYM DYSKUTOWANO

Przypomnij sobie: KILKADZIESIĄT TYSIĘCY EMERYTÓW MOŻE SIĘ SPODZIEWAĆ ZASTRZYKU GOTÓWKI. BY OTRZYMAĆ PIENIĄDZE TRZEBA SPEŁNIĆ WARUNEK. 11 STYCZNIA TO OSTATECZNY TERMIN

Portal "Życie" pisał również: RZĄD OGŁOSIŁ WCZORAJ NARODOWĄ KWARANTANNĘ. CZY TO KONIECZNY KROK? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ PROFESOR WŁODZIMIERZ GUT