Program „Rolnik szuka żony” przez cały czas cieszy się ogromną popularnością. Jakiś czas temu TVP postawiło na realizację formatu, w którym główne skrzypce grają perypetie miłosne rolników – z ogromnym sukcesem!

Poszukiwania prawdziwej miłości okazały się czymś, co przyciąga widzów i sprawia, że oglądają show z zapartym tchem. Wśród uczestników „Rolnik szuka żony” mają faworytów i z całego serca im kibicują.

Minął już jakiś czas od emisji szóstej edycji programu, w której to Adrian znalazł szczęście u boku Ilony. Teraz pojawiły się plotki, jakoby para się rozstała. Główni zainteresowani zabrali głos.

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube Rolnik szuka żony
Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube Rolnik szuka żony

Adrian i Ilona z „Rolnik szuka żony” nie są już razem?

Wydawało się, że para jest idealnie dobrana, a ich szczęścia nic nie zmąci. Nagle jednak w sieci zaczęły się pojawiać doniesienia, jakoby mocno się pokłócili, a Adrian wyprowadził się z mieszkania, które razem wynajmowali. Czy tak w istocie się stało?

Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz uczynili swój związek mocno medialnym, pokazując szczęśliwe wspólne fotki w social mediach. Teraz Pudelek informuje, że podobno Adrian zamieszkał z powrotem w Podlesicach, skąd pochodzi.

Krótko po tych doniesieniach oboje dodali jednak komentarz do sprawy – Ilona w postaci krótkiego filmiku, na którym Adrian daje jej buziaka w policzek, Adrian zaś udostępnił go i dopisał „Pozdrawiamy”.

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube Whistleblower News
Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube Whistleblower News

Choć jeden z informatorów miał przekonywać, że para bardzo często się kłóci, a ostatnia sprzeczka okazała się gwoździem do trumny dla tego związku, wygląda na to, że wszystko u nich w porządku.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NOWE WIEŚCI DLA ABONAMENTÓW SIECI TELEFONICZNYCH. W ŻYCIE WCHODZĄ DUŻE ZMIANY W ABONAMENCIE. WIELE OSÓB ZYSKA MOŻLIWOŚĆ OBNIŻENIA RACHUNKÓW ZA TELEFON

O tym się mówi w Polsce: KILKADZIESIĄT TYSIĘCY EMERYTÓW MOŻE SIĘ SPODZIEWAĆ ZASTRZYKU GOTÓWKI. BY OTRZYMAĆ PIENIĄDZE TRZEBA SPEŁNIĆ WARUNEK. 11 STYCZNIA TO OSTATECZNY TERMIN

O tym się mówi na świecie: NASTĄPIŁY KOLEJNE, POWAŻNE ZMIANY W ŻYCIU MEGHAN I HARRY’EGO? MAŁŻONKOWIE WRESZCIE PODJĘLI SIĘ PRACY! CO BĘDĄ ROBIĆ

Z życia gwiazd: KATARZYNA CICHOPEK ZDRADZIŁA SEKRETY "M JAK MIŁOŚĆ". POSTANOWIŁA SKOMENTOWAĆ TAKŻE WSPÓŁPRACĘ Z KOLEGAMI Z PLANU. CZY BĘDĄ ZADOWOLENI Z JEJ SŁÓW