Adam Małysz to jedna z najbardziej znanych postaci w polskim sporcie. Urodził się w 1977 roku i pochodzi z Wisły. To najbardziej utytułowany skoczek narciarski w historii narciarstwa w Polsce oraz trzeci w kategorii „wszech czasów”.

Małysz wygrał 38 zawodów Pucharu Świata. Z wykształcenia jest blacharzem-dekarzem Adam Małysz ożenił się z Izabelą Polok w 1997 roku i wtedy po raz pierwszy został ojcem. Za swoje wybitne osiągnięcia sportowe był nagrodzony m.in. Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski oraz Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Adam Małysz pokazał swój dom

Luksusowa willa Adama Małysza znajduje się w jego rodzinnej Wiśle. Sportowiec postawił dom na osiedlu, na którym się wychowywał. Jak zapewnia Małysz jego dom został wykonany naprawdę solidnie. Cegły, z których został zbudowany sprowadzono z zagranicy.

Dom Małysza ma kilka pokoi. Na partnerze znajduje się ogromny salon z kominkiem, na piętrze natomiast trzy sypialnie. Dodatkowo w domu sportowca znajduje się sauna oraz siłownia.

Z zewnątrz dom sportowca robi ogromne wrażenie. Małyszowie postawili na przyciemnione okna, które wyglądają naprawdę niesamowicie. Dom, który postawiony został na wzgórzu naprawdę przykuwa uwagę.

Małyszowie uwielbiają spędzać w nim czas. Z Instagrama Adama możemy dowiedzieć się, ze uwielbia on spędzać czas na wygodnej kanapie w salonie. W takim domu można się naprawdę zrelaksować.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TADEUSZ RYDZYK BĘDZIE PALIŁ SIĘ ZE WSTYDU? ZNANA DZIENNIKARKA PRZYPOMNIAŁA JEGO WYPOWIEDŹ NA TEMAT MARII KACZYŃSKIEJ SPRZED LAT. AŻ USZY WIĘDNĄ

O tym się mówi w Polsce: POLAKÓW CZEKAJĄ MASOWE PODWYŻKI! WZROSNĄ NIE TYLKO PODATKI, ALE MOCNO DOTKLIWE BĘDĄ WYŻSZE CENY W SKLEPACH. MOWA O WZROSTACH RZĘDU 75 PROCENT

O tym się mówi na świecie: 13 GRUDNIA BIEŻĄCEGO ROKU PRZEBUDZIŁA SIĘ ETNA. CZY TO ZNAK, BY JEDNAK ZACZĄĆ SIĘ SZYKOWAĆ NA NADEJŚCIE TRZECH DNI CIEMNOŚCI

Z życia gwiazd: JAK WYGLĄDAŁY OSTATNIE DNI PIOTRA MACHALICY? NIKT NIE WIEDZIAŁ, CO DZIAŁO SIĘ ZE ZNANYM AKTOREM. BOLESNE KULISY SYTUACJI ODSŁANIA PRZYJACIÓŁKA ARTYSTY