Nie ulega wątpliwości, że skoki narciarskie w naszym kraju stały się popularne dzięki sukcesom Adama Małysza. To właśnie „Małyszomania” zapoczątkowała w Polakach miłość do tej dyscypliny sportowej.

Polacy kochają Piotra Żyłę!

Mimo, że obecnie Adam Małysz już nie skacze, to w naszej reprezentacji pojawili się jego godni następcy. Wśród nich jest oczywiście Piotr Żyła, który niewątpliwie zyskuje największą sympatię kibiców.

Piotr Żyła znany jest nie tylko ze swoich niesamowitych osiągnięć sportowych, ale także z niebanalnego humoru. Podczas niemal każdego wywiadu skoczek opowiada przezabawne anegdoty ze swojego życia. Do tego nasz reprezentant wprost zaraża swoim charakterystycznym śmiechem!

To właśnie zdolność do opowiadania niebanalnych historii spowodowała, że skoczek ma pseudonim „Złotousty”. Jednak okazuje się, że koledzy z kadry wołają na niego także „Wiewiór”. Skąd wzięło się to przezwisko?

Skoczek skrywa niesamowite pokłady energii!

- Od skojarzenia z wiewiórką z filmu "Czerwony Kapturek. Prawdziwa historia". Rok temu wypiłem kawę podczas lotów w Kulm i poczułem się pobudzony tak jak ona – wyznał skoczek podczas wywiadu z dziennikarzami Super Expressu, który miał miejsce w 2013 roku.

Jak widać, oprócz niecodziennego humoru Piotr Żyła skrywa w sobie także ogromne pokłady energii. Oby pozwoliły mu one zdobyć wiele medali w tym sezonie! Trzymamy zatem kciuki za sukcesy naszych skoczków!

Jak informował portal "Życie": POLICJA APELUJE O OSTROŻNOŚĆ, ZŁODZIEJE ZNALEŹLI NOWY POMYSŁ NA WYŁUDZANIE PIENIĘDZY. ZAGROŻENI SĄ KIEROWCY. O CO DOKŁADNIE CHODZI

Przypomnij sobie: CZY WIADOMO, KIEDY BĘDZIEMY MOGLI ZDJĄĆ MASECZKI NA STAŁE? WICEMINISTER ZDROWIA POSTANOWIŁ WYJAWIĆ, KIEDY TO SIĘ STANIE. JEST KONKRETNY TERMIN

Portal "Życie" pisał również: JUŻ NIEBAWEM ZAROBKI DZIENNIKARZY TELEWIZJI POLSKIEJ STANĄ SIĘ JAWNE! ILE RZECZYWIŚCIE TRAFIA DO KIESZENI PRACOWNIKÓW TVP

Pisaliśmy również o: CZY STOIMY U PROGU APOKALIPSY? CO TAKIEGO WYDARZY SIĘ 21 GRUDNIA 2020 ROKU? NASA NIE MA WĄTPLIWOŚCI, BĘDZIEMY ŚWIADKAMI CZEGOŚ NIESPOTYKANEGO