Piotr Rubik jest ikoną polskiej popkultury. Stał się popularny dzięki przebojowi „Niech mówią, że to nie jest miłość”. Jego dyskografia jakiś czas temu wzbogaciła się o kolejną płytę - „Moja Historia – Live”.

Krążek Rubika zaskoczył fanów. Jednak nie tylko to było zaskoczeniem. Znany muzyk przeszedł metamorfozę.

Piotr Rubik zrezygnował z prostych blond włosów. Wrócił do naturalnego wyglądu i teraz na jego głowie fani mogą zobaczyć bujne brązowe loki.

Piotr Rubik pojawił się z żoną i dziećmi w programie „Dzień dobry TVN”

W ostatnim czasie Piotr Rubik rzadko pojawia się w mediach. Mężczyzna skupia się głównie na rodzinie. Tym razem zrobił jednak wyjątek i wystąpił z rodzinom w programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN”.

Piotr i Agata Rubikowie opowiedzieli o swoich przygotowaniach do świąt Bożego Narodzenia. Jak zdradził muzyk – najgorsze ma już za sobą. Okazuje się, że największym wyzwaniem było dla niego powieszenie świątecznych lampek.

Mieszkanie Rubików wygląda bardzo elegancko

Rubikowie pokazali również swoje mieszkanie. Jest urządzone w eleganckim, nowoczesnym stylu. Trzeba przyznać, że robi ogromne wrażenie. Nie brakuje w nim również… fortepianu. W końcu muzyk musi mieć zajęcie.

Jak Wam się podobają przygotowania do świąt w rodzinie Rubików? Wyglądają na uroczą rodzinę.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO