Opublikowane przez Piotra Rubika i jego żonę fotografie w mediach społecznościowych robią prawdziwy szał! Okazuje się, że para wspólnie celebruje pewne święto. Fotki, które dodali są odważne! O co chodzi?

Piotr Rubik jest postacią, którą niemalże każdy zna. Mimo że jego lata świetności plasują się na lata 2004 – 2006, w którym powstały największe hity kompozytora, jak “Niech mówią, że to nie jest miłość” czy “Psalm dla Ciebie” to fani nadal go uwielbiają i śledzą poczynania muzyka zarówno na polu zawodowym, jak i w życiu prywatnym.

Muzyk w roku 2008 poślubił o 19 lat młodszą modelkę, Agatę Paskudzką i ze względu na sporą różnicę wieku fani nie wróżyli długiego stażu temu związkowi. Okazało się jednak całkiem inaczej! Od ślubu minęło już dwanaście lat, a para w dalszym ciągu darzy się gorącym uczuciem.

Owocami tego małżeństwa jest dwójka dzieci - Helena urodzona w roku 2009 oraz Alicja narodzona w 2013 roku.

Małżeństwo raz po raz publikuje w sieci wspólne fotki, na których wyraźnie widać, że są naprawdę zgranym i dobrze dobranym duetem. Ostatnio opublikowane fotografie wywołały spore poruszenie pośród fanów pary. O co chodzi?

Para świętuje... Dzień Pocałunku!

Tak, to prawda! Zarówno Piotr Rubik, jak i Agata Rubik wczoraj opublikowali fotki przedstawiające ich pocałunek. On wybrał zdjęcie z wakacji, ona zaś dodała zdjęcie, na którym para siedzi na ławce. Wedle opisu, było to miejsce, gdzie dali sobie buziaka po raz pierwszy!