Ludzie nieustannie zastanawiają się nad tym, czy faktycznie niedługo czeka nas koniec świata. Jak doskonale wiemy koniec ludzkości został zapowiadany już wielokrotnie. Nie sposób zliczyć przepowiedni i proroctw, które ostrzegały społeczeństwo przed dniem ostatecznym.

Powinniśmy się bać?

Nie da się ukryć, że największe poruszenie wywoływał kalendarz Majów, który kończył się dokładnie 21 grudnia 2012 roku i to wtedy mieliśmy być świadkami Apokalipsy. Jednak kiedy badacze dokładniej przyjrzeli się kalendarzowi, okazało się, że kończy się on nie w 2012, ale 2020 lub 2021 roku.

Jak informuje portal Super Express, w ostatnim czasie na portalu YouTube swoją aktywność rozpropagował ewangelicki pastor ze Stanów Zjednoczonych, który jest przekonany, że koniec świata nastąpi za kilka dni, dokładnie 21 grudnia 2020 roku.

NASA przekazała niesamowite informacje!

O ile wiele osób nie wierzy w takie przepowiednie, o tyle prawdziwości doniesień naukowców z NASA nie można podważyć. Jak poinformowali ostatnio, faktycznie 21 grudnia tego roku na niebie dojdzie do niezwykłego zjawiska.

Jak się okazuje, gołym okiem będziemy mogli oglądać tzw. Wielką Koniunkcję, która zostanie utworzona przez Saturna oraz Jowisza. Obserwując planety z Ziemi będziemy mieli wrażenie, że nałożyły się one na siebie.

To zjawisko widoczne będzie jako jeden bardzo jasny punkt na niebie, który nazwany został Gwiazdą Betlejemską. Takie ułożenie planet zdarza się raz na 800 lat! To niewątpliwie wspaniała okazja do obserwacji!

Jak informował portal "Życie": POLICJA APELUJE O OSTROŻNOŚĆ, ZŁODZIEJE ZNALEŹLI NOWY POMYSŁ NA WYŁUDZANIE PIENIĘDZY. ZAGROŻENI SĄ KIEROWCY. O CO DOKŁADNIE CHODZI

Przypomnij sobie: CZY WIADOMO, KIEDY BĘDZIEMY MOGLI ZDJĄĆ MASECZKI NA STAŁE? WICEMINISTER ZDROWIA POSTANOWIŁ WYJAWIĆ, KIEDY TO SIĘ STANIE. JEST KONKRETNY TERMIN

Portal "Życie" pisał również: JUŻ NIEBAWEM ZAROBKI DZIENNIKARZY TELEWIZJI POLSKIEJ STANĄ SIĘ JAWNE! ILE RZECZYWIŚCIE TRAFIA DO KIESZENI PRACOWNIKÓW TVP

Pisaliśmy również o: KOLEJNA WIELKA TAJEMNICA LECHA WAŁĘSY I JEGO RODZINY WYSZŁA NA JAW. WYGADAŁ SIĘ PRZYJACIEL BLISKICH BYŁEGO PREZYDENTA! CHODZI O DZIECI WAŁĘSÓW