"Super Express" dokonał analizy przepowiedni końca świata, który przez wielu jasnowidzów i samego astrofizyka Stephena Hawkinga na 2020 rok. Jak wyliczył poprawiając błąd kalendarza Majów, apokalipsa ma nastąpić w grudniu tego roku.

Koniec świata to punkt widzenia, czy czekają nas Trzy dni Ciemności?

Jak wiadomo katolikom, Bóg nigdy nie zdecydował się na ukaranie kogokolwiek, bez uprzedniego ostrzeżenia. Każdy, kto żyje życiem uważnym, jest w stanie dostrzec takie ostrzeżenia.

Słońce zmieni się w ciemność a księżyc w krew, gdy przyjdzie dzień Pański, dzień wielki i straszny.

Zarówno Dziewica Maryja, jak i jej syn Jezus Chrystus, oraz św. Kaspar del Bufulo, bł. Anna Maria Taigi, bł. Elżbieta Canori-Mora, w swych przesłaniach przekazywali ostrzeżenia i instrukcje dotyczące zbliżających się Trzech Dni Ciemności, znaków je poprzedzających, a także tego, co należy robić, by pozostać pod Ich opieką i przetrwać.

Zauważmy, że Ojciec Pio i Alois Irlmajer - choć z różniącymi się szczegółami związanymi ze słownictwem używanym w danym okresie - podają, że nadejście Trzech Dni Ciemności będzie wielką i oczyszczającą świat z grzechu karą i przetrwają tylko ci, którzy pozostaną przy swojej wierze i będą gorliwie błagać w modlitwach o łaskę i przebaczenie.

Są też instrukcje, jak rozpoznać zbliżające się mroczne dni, jak się do nich przygotować, jakie zmiany nastaną w trakcie i po Apokalipsie. Mężczyźni nie znali się, żyli w różnych okresach, więc ciężko jest domniemywać, że tak wiele zgodności w przepowiedniach jest manipulacją, czy przypadkiem.

Wspomniani w Biblii fałszywi prorocy, którzy nawiedzili Ziemię są groźniejsi, niż sądzimy, gdyż wegług biblijnych opisów, będą oni charyzmatyczni, budzący sympatię i zaufanie pozornymi zamiarami siania wsparcia, pokoju i miłości.

Nicolas Aujula/źródło: YouTube
Nicolas Aujula/źródło: YouTube
YouTube

Współczesny wieszcz Nicolas Aujula mocno podważył własną wiarygodność twierdząc, że czekają nas Trzy Dni Ciemności i totalna apokalipsa, jednocześnie przewidując powstanie w 2021 roku kolejnej części przygód Harry'ego Pottera...

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ksiądz Roman Kneblewski publikuje smutne wieści. To pożegnanie wyciska łzy z oczu. O co chodzi

Zerknij: ZUS wznawia wysyłanie ubezpieczonych na rehabilitacje. Które sanatoria znalazły się na liście i jakie warunki trzeba spełnić, by pojechać