Donald Tusk, były polski premier, jest osobą bardzo rodzinną. Ostatnio, gdy cały świat nieco zwolnił z powodu pandemii koronawirusa, z chęcią poświęca czas najbliższym. Postanowił pochwalić się fotką z wnukami.

Donald Tusk wdał się w dyskusję z córką pod najnowszym zdjęciem

Na Instagramowym profilu polityka pojawiło się budzące ciepłe emocje zdjęcie z wnukami. 63-latek dopisał, że zostało wykonane podczas wyprawy po choinkę.

Donald Tusk. Źródło: Youtube Radio ZET
Donald Tusk. Źródło: Youtube Radio ZET

Jak zauważa Pomponik, chłopcy obecni na zdjęciu to 8-letni Mateusz oraz 11-letni Mikołaj. Donald Tusk bardzo kocha swoje wnuki i chętnie organizuje im wolny czas. Jednym ze sposobów na dokonanie tego jest zaangażowanie ich w pomoc przed świętami.

Były premier nie ukrywa, że święta w 2020 roku nie będą wyglądały tak, jak zawsze – będą dużo trudniejsze dla wielu z nas. Przypomina jednak, że to my możemy sprawić, by wciąż były pełne uśmiechu i ciepła, tak, by każdy był szczęśliwy.

Donald Tusk. Źródło: Youtube polsatnews.pl
Donald Tusk. Źródło: Youtube polsatnews.pl

Donald Tusk przypomina jednak, że COVID-19 „nie wziął wolnego na Boże Narodzenie”.

Pod fotką odezwała się Kasia Tusk, która pytała o to, gdzie się podziało oznaczenie wpisu, na co jej tata odpisał żartobliwie „A to nie byli paparazzi?”.

Donald Tusk jest dziadkiem czworga dzieci. Troje z nich, chłopcy, to pociechy jego syna Michała, zaś jedyna wnuczka, Lilka, jest córką Kasi Tusk.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WIELKA TAJEMNICA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO WYSZŁA NA JAW! WPROST NIE SPOSÓB UWIERZYĆ. JASNOWIDZ ZDRADZIŁ RZECZ, O KTÓREJ WIĘKSZOŚĆ NIE MIAŁA POJĘCIA

O tym się mówi w Polsce: BENEFICJENCI PROGRAMU 500 PLUS POWINNI PAMIĘTAĆ O BARDZO WAŻNYCH TERMINACH! TO OD NICH ZALEŻY CZY I KIEDY ŚWIADCZENIE ZOSTANIE PONOWNIE PRZYZNANE

O tym się mówi na świecie: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA DOTYCZĄCE SZCZEPIONKI. JEDEN Z KRAJÓW MIAŁ WSTRZYMAĆ PRACE NAD PREPARATEM. DOSZŁO DO DZIWNEGO ODKRYCIA

Z życia gwiazd: ŚWIĄTECZNE SZALEŃSTWO TRWA W NAJLEPSZE. GWIAZDY PUBLIKUJĄ FOTOGRAFIE PRZEDSTAWIAJĄCE ICH PRZYGOTOWANIA. JEDNĄ Z NICH JEST KATARZYNA ZIELIŃSKA