Wiele osób na początku swojej drogi ku karierze decyduje się na zmianę dotychczasowego imienia i nazwiska na pseudonim artystyczny. Często obecność owego pseudonimu jest oczywista i nie wzbudza wielu pytań. Są jednak osoby, które swoje ksywki tak bardzo upodobniły do zwykłego imienia i nazwiska, że nawet najwięksi fani nie mieli pojęcia o tym, jak naprawdę się nazywają!

Jakie nazwiska naprawdę noszą te gwiazdy?

1. Znany od lat wokalista Stachursky to tak naprawdę Jacek Władysław Łaszczok.

2. Lider zespołu Behemoth, znany szerzej jako Nergal, naprawdę nazywa się Adam Michał Darski.

3. Jeśli chodzi o tego artystę, to z pewnością niemal każdy był przekonany, że Maciej Maleńczuk to jego prawdziwe imię i nazwisko. Jak się jednak okazuje, Maciej to drugie imię, a Maleńczuk tak naprawdę nazywa się... Mirosław.

fot. youtube
fot. youtube

4. Najbardziej rozpoznawalny duet w rodzimym show-biznesie, Tomson i Baron, to nikt inny jak Tomasz Lach i Aleksander Milwiw-Baron.

5. Słynny raper oraz chłopak Natalii Szroeder, znany pod pseudonimem Quebonafide, nazywa się Kuba Grabowski.

6. Jego kolega po fachu, Taco Hemingway, to natomiast nikt inny jak Filip Szcześniak.

fot. youtube
fot. youtube

7. Maryla Rodowicz zrobiła fanom podobny żart, co Maciej Maleńczuk. Jej prawdziwym imieniem nie jest bowiem Maryla, a... Maria Antonina!

fot. youtube
fot. youtube

8. Kolejny słynny duet - Cleo i Donatan - to w rzeczywistości Joanna Klepko i Witold Czamara.

9. Uwielbiana za swoją rolę w serialu "Ranczo" Violetta Arlak z kolei tylko nieco przekształciła swoje nazwisko, które wcześniej brzmiało... Violetta Zmarlak!

fot. youtube
fot. youtube

10. Największy kontrast pomiędzy pseudonimem a prawdziwym nazwiskiem zauważyć można u wspaniałej Violetty Villas, która przed rozpoczęciem kariery była Czesławą Gospodarek.

Fani są w szoku!

Zobacz także: Niezwykle poruszająca historia małżeństwa Lecha i Marii Kaczyńskich. Mało kto wie, że darzyli się tak wielkim uczuciem

Może cię zainteresować: "Nasz nowy dom" zmienił już wiele żyć. Wyjątkowy świąteczny odcinek zgromadził wszystkich, którym pomogła Katarzyna Dowbor

Pisaliśmy również o: Do niepozornej kelnerki uśmiechnęło się szczęście. Ta historia udowadnia, że na świecie jeszcze istnieją dobrzy ludzie