Niezwykły program, emitowany na antenie Polsatu, od lat pomaga ludziom zmienić swoje życie o 180 stopni i zacząć wszystko od nowa. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą "Nasz nowy dom" pozwala najbardziej potrzebującym na "świeży start" w nowym, wyremontowanym domu. Warunki, w których wcześniej mieszkały rodziny przedstawiane w programie nieraz przyprawiają o dreszcze; jednak dzięki inicjatywie Polsatu mają one szansę zupełnie zmienić swoje życie. Jak miewają się teraz wspomniane rodziny?

Program Polsatu zmienił ich życie na lepsze

Na planie najnowszego, świątecznego odcinka programu "Nasz nowy dom" zjawiło się kilkoro uczestników, którym ekipa Katarzyny Dowbor wyczarowała nowe lokum. Opowiedzieli oni, jak zmieniło się ich życie od czasu udziału w show.

Pani Irena, mieszkająca z córkami Emilką i Kasią we wsi Poręba, przyznaje, że w nowym domu mieszka im się nieporównywalnie lepiej. Cała trójka jest niezwykle szczęśliwa z szansy, jaką otrzymała od losu ich rodzina. Teraz z niecierpliwością wyczekują świąt, które spędzą zupełnie inaczej niż do tej pory.

Pan Sylwester, wraz dziećmi Emilem i Lenką, także odwiedził studio Polsatu. Jego dom znajdujący się we wsi Ławeczko Nowe zmienił się nie do poznania, a odświeżone wnętrza zapewniły całej rodzinie zupełnie nową jakość życia.

fot. YT/Polsat
fot. YT/Polsat

Całkowitą metamorfozę przeszła również rodzina z miejscowości Brzezienko, składająca się z pani Maryli, jej syna Igora oraz mamy Krystyny. To właśnie oni zapewnili ekipie "Nasz nowy dom" największe wyzwanie, które wymagało wybudowania nowego domu praktycznie od zera.

Najbardziej zadowolone ze zmian zdają się być dzieci uczestników - dzięki remontowi dostały one nowe, własne pokoje, dzięki którym mogą wreszcie pozwolić sobie na nieco prywatności w swoim własnym lokum. Wielkie uśmiechy na ich twarzach wywołały również... mikołajkowe prezenty od ekipy Polsatu!

To, jak zmienili się wszyscy uczestnicy niesamowicie podnosi na duchu. Dzięki ekipie Katarzyny Dowbor wreszcie mogą pozwolić sobie oni na spokój, którego nie zaznali przez całe swoje życie. Niesamowita inicjatywa!

Zobacz także: Morawiecki porównuje szczyt Rady Europejskiej do popularnej gry. Premier opublikował mema

Może cię zainteresować: W wieku 50 lat odszedł Piotr Krajewski. Była żona postanowiła opowiedzieć historię ich miłości. Fani są niezwykle poruszeni

Pisaliśmy również o: Nagła decyzja Dody mocno zaskoczyła internautów. Gwiazda w ostrych słowach skomentowała to, co bardzo przeszkadzało jej w pracy. O co chodzi