Święta zbliżają się do Polaków wielkimi krokami. Wszyscy zaczynają już dekorować swoje domy, śpiewać kolędy i powoli wprowadzać się w magiczny świąteczny nastrój. Również w domu Barbary Kurdej-Szatan zawitała już niezwykła atmosfera. Pochwaliła się nią na swoim Instagramie.

Ostatnie Boże Narodzenie w starym domu

2020 to dla Barbary Kurdej-Szatan niewątpliwie czas wielkich zmian. Na początku roku wraz z mężem oznajmili światu, że spodziewają się dziecka, a już jesienią na świat przyszedł synek pary - Henryk. Teraz przyszła kolej na następny duży krok. Co to takiego?

Do tej pory rodzina Szatanów mieszkała na obrzeżach Warszawy. Chociaż każdemu celebrycie przydaje się chwila oddechu od wielkiego miasta, to para nie ukrywała, że dojazdy do centrum stolicy stanowią dla nich niemały problem. Podjęli więc ważną decyzję, dzięki której wszystkie niedogodności znikną. Aktorka niedawno oznajmiła, że wraz z rodziną... przeprowadza się do Warszawy!

"Przeprowadzka to był pomysł Rafała, ale postawiłam jeden warunek: nowe mieszkanie nie może być mniejsze niż nasz dom i obowiązkowo musi mieć piękny widok. Mąż spełnił moje marzenia" - zdradziła Barbara.

Całą ich rodzinę czeka więc niebawem wielki krok - przeprowadzka.

fot. youtube
fot. youtube

Basia przyznała, iż wraz z mężem nastawili się na spędzenie świąt już w nowym lokum w centrum miasta - jednak ze względu na pandemię koronawirusa prace remontowe w mieszkaniu przeciągnęły się, w wyniku czego Szatanowie zmuszeni są spędzić w starym domu jeszcze kilka tygodni. Nie jest to jednak dla nich powód do smutku!

Rodzina postarała się o to, by ostatnie święta na obrzeżach Warszawy były wyjątkowe - wypełnili swój dom niezwykłymi ozdobami, w których centrum stoi oczywiście bogato przystrojona choinka. Basia na swoim Instagramie zrelacjonowała także... niezwykły koncert kolęd w wykonaniu grającego na pianinie Rafała oraz reszty gości!

Trzeba przyznać, że stare lokum zdecydowanie zostanie dobrze zapamiętane przez Szatanów.

Zobacz także: Kuriozalna sytuacja mieszkańców jednej z wsi. Od kilkudziesięciu lat toczą zawzięty spór o drogę. Internauci są mocno rozbawieni

Może cię zainteresować: Trener jednej z drużyn piłkarskich cudem uniknął najgorszego. Był w bardzo ciężkim stanie. Teraz przestrzega wszystkich przed swoim losem

Pisaliśmy również o: Zaskakujący eksperyment fryzjera gwiazd. Magda Mołek zmieniła się nie do poznania. Fani oniemieli