Mija już rok, odkąd dziennikarka na dobre pożegnała się z telewizją. Opuściła studio śniadaniówki "Dzień Dobry TVN", a na antenie - wbrew oczekiwaniom - nie pojawił się jej program "W roli głównej". Magda nie jest jednak osobą, która mogłaby szybko porzucić swoje marzenia o karierze - postanowiła więc przenieść się na nieco inny format.

Niedawno w sieci pojawiła się jej autorska, youtube'owa produkcja "W moim stylu", a także podcast "Rozważna i erotyczna". Ten drugi zdecydowanie cieszy się popularnością - internauci zdają się uwielbiać rozmowy Mołek z pisarką Joanną Keszką, w których niejednokrotnie poruszane są kontrowersyjne tematy.

Niedawno, za sprawą jednego z najbardziej znanych gwiazdorskich stylistów, Magda przeszła niewyobrażalną metamorfozę. Jak teraz wygląda?

Dziennikarka w zupełnie nowym wydaniu

Od długiego czasu na głowie Mołek gości charakterystyczna, krótka blond fryzura. Chociaż zdecydowanie pasuje ona do wyglądu dziennikarki, to jeden z fryzjerów postanowił zaproponować nieco inne rozwiązanie.

Łukasz Urbański to znany fryzjer gwiazd. Niedawno wpadł on na dość nietypowy pomysł - postanowił przerabiać fryzury celebrytów w taki sposób, że stają się one niemal nie do poznania. Na jego warsztat poszli m.in. Michał Szpak, Magda Gessler czy Joanna Krupa. Każde z nich otrzymało imidż, który sprawił, że fani z trudnością mogli ich rozpoznać. Tym razem padło na Magdę Mołek, której Urbański również postanowił nieco odświeżyć fryzurę.

Fryzjer zaczął delikatnie - od fryzury w odcieniu podobnym do tego, który Mołek nosi na codzień, jednak nieco dłuższej.Zdecydowanie bardziej zaszalał natomiast przy kolejnej metamorfozie - tam zapewnił dziennikarce nie tylko znacznie dłuższe włosy, ale też... przyciemnił ich kolor! W takim wydaniu dziennikarkę naprawdę trudno było rozpoznać.

fot. Instagram
fot. Instagram

Czy Magda zdecyduje się na wprowadzenie w życie którejś fryzury zaproponowanej przez Urbańskiego?

Zobacz także: Agata Duda opublikowała świąteczny post na Instagramie. Pokazała, jak ubiera choinkę w Pałacu Prezydenckim

Może cię zainteresować: Najnowsze fakty dotyczące ślubu Wiśniewskiego i Mandaryny właśnie ujrzały światło dzienne. Nikt o tym nie wiedział przez 17 lat

Pisaliśmy również o: Lewandowscy zwlekają z ważną sprawą dotyczącą ich córeczki. Anna Lewandowska zdradza powody ich decyzji