Zaskakujące, nieznane dotychczas informacje o małżeństwie Michała Wiśniewskiego i Mandaryny właśnie wyszły na jaw. Nikt o tym nie wiedział przez 17 lat... O co chodzi?

Niemalże wszyscy doskonale wiedzą, że Michał Wiśniewski należący do formacji “Ich Troje” należy do grona najbardziej ekscentrycznych i głośnych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Jego odważny wygląd i styl bycia, a także wiele partnerek w swoim życiu wpłynęły na to, że jest bardzo rozpoznawalny, mimo iż lata świetności zespołu dawno minęły.

Niedawno w mediach pojawiły się wspomnienia z medialnego ślubu z Mandaryną, który zawarli w bardzo zaskakującym miejscu i warunkach.

Michał Wiśniewski dobrze to wspomina

Ślub z Mandaryną miał miejsce aż 17 lat temu. Para chciała zrobić wielkie show, dlatego urządzili ceremonię ślubną nieopodal bieguna północnego! Do zbudowanej z lodu kaplicy zajechali zaprzęgiem z reniferów. To było ogromne widowisko.

Przez te wszystkie lata Wiśniewski nieco zmienił styl bycia – już nie robi wszystkiego na pokaz, a ostatni jego ślub (piąty) odbył się w tajemnicy. Nie wiadomo nawet, kto jest jego obecną partnerką.

Mimo wszystko ślub z Mandaryną wspomina bardzo dobrze.

- To były zupełnie inne czasy. Byłem 17 lat młodszy, miałem wielką fantazję. Chcieliśmy imponować, robić wielkie show. Było to ogromne przeżycie. Generalnie wspominamy to oboje z Martą bardzo dobrze. - mówi Wiśniewski.