Krzysztof Jackowski znany jest już wszystkim Polakom. Zasłynął przede wszystkim ze spraw, w których swoimi nietypowymi umiejętnościami pomagał w odszukiwaniu zaginionych osób; sławę przyniosły mu też jednak liczne, nieraz kontrowersyjne przepowiednie na temat przyszłości. Chociaż jego poczynania z zapartym tchem śledzi cała Polska, to niewielu wie, czym słynny wróżbita zajmował się w przeszłości.

Prawda o Krzysztofie Jackowskim

Słynny jasnowidz przyszedł na świat w 1963 roku. W wieku 21 lat ożenił się po raz pierwszy - jego ówczesną wybranką była Elżbieta, z którą doczekał się dwójki potomstwa. Niestety, niedługo później żona go opuściła, a Jackowski zmuszony był samotnie wychowywać pociechy. W 2014 roku szczęście jednak ponownie się do niego uśmiechnęło i jasnowidz po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu - tym razem z prawie o 20 lat od siebie młodszą Katarzyną. Para obecnie mieszka w Człuchowie.

Chociaż teraz Jackowski dumnie określa siebie jako jasnowidza i oferuje ludziom swoje "usługi paranormalne", to niewielu wie, że nie była to jego pierwsza życiowa ścieżka. Kilkadziesiąt lat temu ukończył on bowiem szkołę zawodową i uzyskał zawód... tokarza.

Tamtą karierę jednak już dawno pozostawił za sobą i wkłada cały swój wysiłek w jasnowidzenie.

Zobacz także: Stacje telewizyjne zapowiadają, że w sylwestrową noc widzów czeka niesamowite widowisko. Jedną z gwiazd, które wystąpią jest Doda

Może cię zainteresować: Patrycji Markowskiej i Jackowi Kopczyńskiemu w końcu udało się pokonać kryzys. Jak wygląda teraz ich związek

Pisaliśmy również o: Maryla Rodowicz czeka na upragnioną wolność. Co wydarzy się w życiu piosenkarki już za kilka dni