Maryla Rodowicz to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich piosenkarek. Znają ją zarówno starsi, jak i młodsi słuchacze, a ona sama - pomimo wieku - nadal pojawia się na wielu koncertach i wydarzeniach. Jak się okazuje, wykonawczynię wielu hitów już niedługo czeka niezwykle ważny krok. O co chodzi?

Rodowicz będzie mieć powody do świętowania

Słynna piosenkarka przez 30 lat była żoną Andrzeja Dużyńskiego. Niestety, ich drogi się rozeszły i cztery lata temu para się rozstała. Jak się jednak okazuje, nie wszystko zostało do końca sformalizowane! Byli zakochani od długiego czasu walczą o to, by sąd oficjalnie zakończył ich związek.

Na drodze do upragnionej wolności obu stron stanęło niemało komplikacji - jedną z nich była zmiana decyzji wokalistki odnośnie wspólnego majątku. Początkowo kobieta zgodziła się na opcję zasugerowaną jej przez prawników męża. Miała dostać dom w Konstancinie, dwa mieszkania w Krakowie oraz oraz działkę na Mazurach. Piosenkarka postanowiła jednak powalczyć o więcej i zażądała nowego podziału majątku, co doprowadziło Dużyńskiego do wściekłości.

fot. youtube
fot. youtube

Ostateczna rozprawa odnośnie rozwodu pary ma odbyć się już 18 grudnia, czyli za niecały tydzień! Jak donoszą informatorzy obu stron, zarówno Andrzej, jak i Maryla z niecierpliwością wyczekują końca swojego związku i zamknięcia tego wspólnego etapu życia.

Jak się okazuje, piosenkarka już szykuje się do świętowania końca małżeństwa! Zdradziła, w jaki sposób spędzi ten dzień.

"Tak bardzo chciałabym, żeby w piątek to był już koniec tego wszystkiego. Już dałam znać dzieciom, żeby zarezerwowali sobie ten termin. Po powrocie z sądu zamierzam założyć fartuszek i gotować dla nich moje popisowe danie, czyli cielęcinę z kopytkami" - powiedziała wokalistka w rozmowie z "Faktem".

Fani trzymają kciuki, by wszystko poszło po myśli gwiazdy!

Zobacz także: Kiedy dzieci powrócą do szkół? Najnowsza wypowiedź premiera, Mateusza Morawieckiego nie pozostawia złudzeń. Rodzice nie są zadowoleni

Może cię zainteresować: Ojciec Tadeusz Rydzyk znalazł się na liście najbogatszych Polaków. Ile zarabia znany duchowny? Ta kwota zwala z nóg

Pisaliśmy również o: Joanna Krupa przekazuje córce najważniejsze wartości. Mała Asha znalazła się w niezwykłym otoczeniu. Robi wrażenie