Jakiś czas temu media donosiły o tym, że w związku Markowskiej i Kopczyńskiego nie układa się najlepiej. Chociaż wtedy rozwiązać problemy i ocalić miłość pomogła im terapia dla par, to niebawem kłopotów znów zaczęło przybywać.

Jak parze udało się przezwyciężyć kryzys?

Chociaż większość z nas raczej negatywnie zareagowała na pandemię i przymusową izolację w domach, to... związkowi Markowskiej i Kopczyńskiego ten czas zdecydowanie pomógł. Jak pisze tygodnik "Na Żywo", to właśnie dzięki kwarantannie parze udało się ponownie zbliżyć i rozwiązać większość swoich problemów.

Wszystko za sprawą tego, że zabiegana Markowska wreszcie mogła znaleźć czas, by pobyć z małżonkiem w domu. Ponadto, para wraz z 13-letnim synem przeprowadziła się do nowego domu - a taka zmiana z pewnością pozwoliła im na "świeży start".

"Zaczęłam gotować, a raczej się tego uczę. Do tej pory nie umiałam w kuchni robić za wiele, a teraz przekonałam się, że to fajnie wycisza i uspokaja. Do tego spędzam czas z moimi chłopakami. Wszystko to bardzo mocno nas wzmocniło, pomaga nam" - wyznała Patrycja.

fot. youtube
fot. youtube

Z takiego obrotu spraw bardzo cieszy się również... lider Perfectu i ojciec Patrycji, Grzegorz Markowski, który nie wyobraża sobie rodzinnego życia bez Jacka. Zawsze próbował on uświadamiać córkę, by nie stawiała kariery ponad rodzinę - wydaje się, że Patrycja w końcu sama się o tym przekonała.

Zobacz także: Święta Bożego Narodzenia już niebawem. Specjaliści radzą, jak dbać o Gwiazdę Betlejemską, czyli kwiat pojawiający się w domach w okresie świątecznym

Może cię zainteresować: Niesamowita historia pary, która poznała się w programie “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Stworzyli wspaniałą rodzinę. Internauci są wzruszeni

Pisaliśmy również o: Joanna Krupa z miłością opowiada o córce. Czy modelka zdecyduje się na drugą ciążę