Niezwykle poruszająca i ujmująca historia pary, która poznała się w programie “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Są razem od lat i stworzyli wspaniałą rodzinę. Internauci są wzruszeni! Koniecznie ich poznaj!

Jak wiadomo, program rozrywkowy “Ślub od pierwszego wejrzenia” ma na celu poznanie oraz połączenie węzłem małżeńskim osób, które praktycznie się nie znają. Cała rozrywka polega na tym, że życie potem weryfikuje, czy to faktycznie była miłość czy też nie.

Mimo że zdecydowana większość osób traktuje owy program jako nic poważnego, okazuje się jednak, że niektóre ze związków przetrwały przez długie lata! Jedną z takich par jest Anita Szydłowska, która w programie ślub wzięła z Adrianem.

To prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia!

Jak się okazuje, para wzięła ślub w programie kilka lat temu, a dokładnie 17 marca 2018 roku, lecz na przestrzeni czasu połączyła ich prawdziwa miłość! Mało kto by się tego spodziewał. Anita i Adrian są uwielbiani przez internautów, którzy trzymali za nich kciuki od początku pojawienia się w telewizji – o tym, jak bardzo są lubiani i szanowani świadczy chociażby liczba obserwujących, która na profilu kobiety przekracza 200 tysięcy!

Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci i prowadzi naprawdę sielskie życie.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: STOŁECZNY RATUSZ ZAPRASZA WARSZAWIAKÓW DO WSPÓLNEGO KOLĘDOWANIA. GRAFIKA PROMUJĄCA WYDARZENIE WZBUDZIŁA JEDNAK OGROMNE KONTROWERSJE I WYWOŁAŁA BURZĘ W SIECI