Najnowsze informacje dotyczące tegorocznej nocy sylwestrowej. Stacje telewizyjne zapowiadają, że widzowie mogą spodziewać się niesamowitego widowiska. Jedną z gwiazd, które wystąpią jest Doda. Jak więc będzie wyglądać powitanie Nowego Roku?

Każdego roku dzień 31 grudnia jest najbardziej imprezowym dniem w całym roku. Kiedy już zakończy się świąteczne szaleństwo, niemal każdy wyczekuje tego wyjątkowego dnia.

Największe stacje telewizyjne w Polsce zawsze organizowały masowe imprezy na świeżym powietrzu, jednak – w związku z sytuacją epidemiologiczną - nietrudno się domyślić, że w tym roku powitanie Nowego Roku spędzimy w gronie najbliższych, w domu.

Stacje telewizyjne zapowiadają jednak rozrywkę na najwyższym poziomie, nie przy scenie lecz przed telewizorami.

Jak zatem spędzimy Sylwestra w tym roku?

Na Polsacie oraz w Telewizji Polskiej odbędą się koncerty gwiazd, natomiast stacja TVN już zapowiedziała maraton filmowy.

Na Polsacie będzie można zobaczyć między innymi Boney M., Dawida Kwiatkowskiego oraz Dodę, która ostatnio osobiście potwierdziła swój udział.

-Postanowiłam zagrać na sylwestra w tym roku, w Polsacie. Wiem, że ogłosiłam przerwę w karierze i będzie to trochę niekonsekwentne z mojej strony, ale moi fani są wspaniali, mamy bardzo niesamowitą więź i wiem, jak ubolewali nad tym, że zostały anulowane koncerty - powiedziała Doda.

W TVP zaś wystąpią między innymi Michał Szpak czy Golec uOrkiestra.