Przed nami finał kolejnej edycji programu "Rolnik szuka żony", który pokochały miliony Polaków. Tym razem miłości w programie szukają Magda, Maciej, Paweł, Dawid i Józef.
Najstarszym z piątki bohaterów tegorocznej edycji programu jest 66-letni wdowiec z województwa lubuskiego- Józef. To wyjątkowy bohater, który zajął się rolnictwem po przejściu na emeryturę. To pszczelarz i sadownik, któremu kontakt z naturą daje mnóstwo satysfakcji i poczucie wolności.

Źródło: screen Youtube
Wybranki Józefa; Źródło: screen Youtube

Józef deklarował cheć znalezienia partnerki, z którą mógłby spędzić resztę życia. Zależało mu na poznaniu kandydatek, które spełniałyby jego wymagania, wśród których na pierwszy plan wysunęły się kwestie wyglądu. Potencjalne partnerki, według Józefa miały być nie tylko dobrymi ludźmi, ale też atrakcyjnymi, zadbanymi, delikatnymi kobietami. Józef w programie szukał kobiety młodszej od siebie.
Już w pierwszych odcinkach, w trakcie czytania listów nadesłanych przez kandydatki, Józef uważnie oglądał zdjęcia i nie ukrywał, że ma wyśrubowane wymagania. Jednocześnie podczas rozmów bezpośrednich pokazał, że ma sporo do zaoferowania w zamian. Wszystkie panie uznały go za prawdziwego gentelmena. Jak się okazało, były to tylko pozory. W kolejnych odcinkach jego zachowanie diametralnie się zmieniło, co spotkało się ze sporą krytyką zarówno ze strony uczestniczek programu jak i widzów.

Fani programu zwracali uwagę na dwuznaczne, niewybredne poczucie humoru sadownika. Zaledwie po trzecim odcinku na Józefa spłynęła fala krytyki w mediach społecznościowych. Widzowie dziwili się, że żadna z kandydatek nie spoliczkowała jeszcze Józefa za jego bezpośrednie uwagi i zachowania. Inni określali jego zaloty jako żałosne i narzekali, że zachowanie 66-latka psuje radość z oglądania programu.

Źródło: screen Youtube
Józef szokował swoim zachowaniem; Źródło: screen Youtube

józef zdecydował się zaprosić do swojego domu trzy kobiety: Ewę, Apolonię i Grażynę. Wydarzenia z wizyty kandydatek u bohatera programu wzbudziły wiele kontrowersji. Na udostępnionym w mediach społecznościowych filmiku widać, jak mężczyzna "głaszcze Grażynę po piersiach"- punktuje serwis Plotek. Józef okazywał czulość wszystkim trzem paniom w chwilach relaksu, kiedy wylegiwali się na łóżku. Niepochlebne opinie widzów zebrał także komentowanie wdzięków kandydatek podczas zorganizowanych przez Józefa ćwiczeń na dworze.

Pierwsza z dalszej znajomości z Józefem zrezygnowała Apolonia, uznając, że nie pasują do siebie. Ewa chciała wykorzystać sytuację i zapunktować u bohatera programu kiedy pozostałe panie rozmawiały o odejściu Apolonii. Józef jednak zdecydowanie odrzucił Ewę bezpośrednio wyznając, że nic do niej nie poczuł. Zbyta śmiechem Ewa opuściła dom Józefa, z której przykład ostatecznie wzięła także Grażyna.

Jednak na Józefie wrażenie zrobiło jedynie odejście pierwszej z pań. To właśnie do Apolonii Józef poczuł coś więcej i miał nadzieję na rozwinięcie tej znajomości. Apolonia jednak zdecydowała się ją zerwać z powodu kiepskich relacji z rodziną Józefa.

Stacja TVP udostępniła zwiastun finałowego odcinka bieżącego sezonu "Rolnik szuka żony". Widać na nim, że Józef ponownie będzie miał okazję spotkać się z kandydatkami. Zwiastun zdradza jednak, że atmosfera między bohaterami będzie dość napięta.

Warto wiedzieć: Tajemnice z dzieciństwa Tadeusza Rydzyka. Miał problemy przez rodzinę

Bądź na bieżąco z "Życiem": Wykształcenie ministra zdrowia zaskakuje. Kim z zawodu jest Adam Niedzielski

To Cię zainteresuje: To może być wyjątkowy Sylwester Zenka Martyniuka. Ma w związku z nim pewien problem. Czy na pewno wystąpi na scenie