Koronawirus w tym roku zdecydowanie zamieszał w kalendarzach gwiazd muzyki- także tych polskich. Odwołane koncerty i imprezy to codzienność w 2020r. Artyści zagrali o wiele mniej koncertów niż w poprzednich latach, a co za tym idzie zarobili mniej.
Jedną z takich gwiazd jest Zenek Martyniuk, którego sylwestrowy występ także stanął pod znakiem zapytania. Zenek miał wystąpić podczas "Sylwestra Marzeń" w TVP, którego przygotowania są już na finiszu.

Źródło: screen Youtube
Zenek podczas Sylwestra 2017; Źródło: screen Youtube

Jego udział w wydarzeniu potwierdza osoba związana z TVP, mówiąc, że w związku z tym, że Polacy kochają disco-polo z Zenkiem na czele, nie może zabraknąć go na Sylwestrze Marzeń. Organizatorzy są przekonani, że w trakcie występu Zenka Martyniuka padnie kolejny rekord oglądalności stacji. Nadzieje pokładane w artyście mają swoje odzwierciedlenie w jego wynagrodzeniu za udział w imprezie. Zarobi najwięcej spośród zaproszonych gwiazd, bo aż 50 tys. złotych. Mimo to i tak będzie to niższy zarobek, niż ten z lat poprzednich.
Jak informuje portal Jastrząb Post, Martyniuk ma jednak spory problem z sylwestrowymi przygotowaniami. Podczas ostatniego tegorocznego koncertu planował wystąpić w wyjątkowym kostiumie. Miał zostać kupiony specjalnie na tą okazję w Brukselii, jednak koronawirus pokrzyżował plany Zenka. Jak zdradza artysta, zwykle jesienią ma okazję na zakupy wyjątkowych ubrań w Brukselii, kiedy gra tam andrzejkowe koncerty. W tym roku musiał jednak zupełnie zmienić plany w związku z COVID-19.

Źródło: screen Youtube
Oprócz dużych koncertów Zenak gra także kameralne, na weselach; Źródło: screen Youtube

Mimo, że Zenek nie powiększył kolekcji swoich scenicznych strojów, to jednak planuje nieco zaskoczyć swoich fanów stylizacją. W rozpowie z Faktem zdradził, że planuje elegancki strój wzbogacony o błyszczące elementy jak cekiny i dżety.
Ostatnio media obiegły informacje, że Zenek jest jednym z klientów Gabriela Seweryna i Rafała Grabiasa- bohaterów show "Królowe Życia". Wiele osób zastanawia się czy w związku z tym pomogą Zenkowi w dopracowaniu sylwestrowej stylizacji. Dowiemy się tego za niespełna trzy tygodnie.

"Życie" przypomina: Dobre wiadomości dla seniorów. W przyszłym roku trafią do nich wyższe świadczenia

O tym pisaliśmy ostatnio: Justyna Steczkowska nagrała utwór. Internauci nie mogą wyjść z podziwu. To będzie kolejny hit

To może Cię zainteresować: Filip Chajzer chwali się swoją wielką przemianą. Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości. O co chodzi