Lech Wałęsa dorobił się statusu żywej legendy. Były prezydent Rzeczypospolitej Polskiej może pochwalić się nieocenionymi zasługami dla kraju. To jeden z polityków, który pod koniec lat 80. XX wieku zmienił rzeczywistość, w której żyjemy.

I choć teraz nie może pochwalić się nowymi, wielkimi dokonaniami w krajowej ani międzynarodowej polityce, to, co zrobił przed laty, nie zostanie mu zapomniane. Za swoje zasługi otrzymał zresztą nagrodę Nobla.

Niedawno na temat byłego prezydenta wypowiedział się jasnowidz. Jego przepowiednia nie napawa optymizmem. Co przeczuwa prorok?

Lech Wałęsa. Źródło: Youtube
Lech Wałęsa. Źródło: Youtube

Jasnowidz miał wizję o Lechu Wałęsie

Jasnowidz, który wyznał, co widział, to Wojciech Glanc, którego widzowie mogą pamiętać m.in. z „Mam Talent” czy „Big Brothera”. Portal o2 zwraca uwagę na jego słowa, które nie napawają optymizmem.

Zdaniem Wojciecha Glanca, człowieka wielu talentów, który pokazał się widzom m.in. jako brzuchomówca i jasnowidz, jego proroctwa często są trafne. Potwierdzają to niektóre media. Swoimi przepowiedniami dzieli się na kanale w serwisie YouTube.

Ostatnio opowiedział o jednej z wizji. Relacjonował, że zobaczył czarny korowód, w czarnych samochodach jechały trumny. Dodał, że to „korowód na skalę światową” i medialne poruszenie – a więc śmierć kogoś ważnego.

Lech Wałęsa. Źródło: Youtube
Lech Wałęsa. Źródło: Youtube

Dodał, że widzi także karetę Elżbiety II i monarchinię z Lechem Wałęsą, którzy „jakby wjeżdżali w światło”, a tuż po tym – korowód.

Czyżby przepowiedział, że w najbliższym czasie angielska królowa oraz były prezydent odejdą z tego świata?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: OJCIEC UCZENNICY W TRAKCIE NAUKI ZDALNEJ ZROBIŁ COŚ DZIWACZNEGO. NAGRANIE TRAFIŁO DO SIECI, A TATA DZIEWCZYNKI STAŁ SIĘ GWIAZDĄ INTERNETU! CO ZROBIŁ

O tym się mówi w Polsce: ZNÓW POJAWIĄ SIĘ MASOWE UTRUDNIENIA DLA WIELU POLAKÓW. WSZYSTKO ZACZNIE SIĘ JUŻ 13 GRUDNIA. JEST OFICJALNE POTWIERDZENIE. TRZEBA SPODZIEWAĆ SIĘ TŁUMÓW

O tym się mówi na świecie: PORUSZAJĄCA HISTORIA DZIEWCZYNKI, KTÓRA DZIĘKI NIEZNAJOMEJ RODZINIE MOGŁA WRÓCIĆ DO NORMALNEGO ŻYCIA. TO, CO DLA NIE ZROBILI ZACHWYCA

Z życia gwiazd: ZASKAKUJĄCE WYDARZENIA NA URODZINACH SYNA KRZYSZTOFA RUTKOWSKIEGO. ŻONA DETEKTYWA MUSIAŁA SIĘ GĘSTO TŁUMACZYĆ. INTERNAUCI NIE DOWIERZAJĄ