Gdy zaczęli być razem, ich związek z miejsca wzbudził ogromne emocje. Blanka Lipińska i Baron byli świadomi tego, jakie poruszenie wywołają, ogłaszając, że są parą. Pierwsze wspólne zdjęcie opatrzyli zresztą podpisem, by „internet płonął”.

Wydawało się, że ich relacja potrwa dłuższy czas, szczególnie, że bardzo chętnie pokazywali się razem w mediach już od samego początku. Blanka i Baron dla fanów zdawali się być parą idealną.

Baron. Źródło: Youtube
Baron. Źródło: Youtube

Niestety, nie udało im się przetrwać próby czasu. Jednak czy aby na pewno rozstanie było ostateczne?

Blanka Lipińska i Baron wrócili do siebie?

Jak podaje Pomponik, 35-letnia Blanka Lipińska i o rok starszy Aleksander Milwiw-Baron zdawali się być dobrze dobrani i znakomicie bawić się w swoim towarzystwie, niestety, po jakimś czasie zaczęły pojawiać się zgrzyty.

Nigdy nie powiedzieli wprost, co dokładnie się stało, i choć ich związek był mocno medialny, rozstanie już do takich nie należało. Po zakończeniu relacji z Baronem Blanka starała się zapomnieć o byłym ukochanym w Egipcie.

Blanka Lipińska i Baron. Źródło: Youtube
Blanka Lipińska i Baron. Źródło: Youtube

Teraz media donoszą, jakoby to Baron żałował, że nie są już razem. Podobno ponownie zdobył serce Blanki i próbują szczęścia jeszcze raz!

Media spytały o sprawę agentkę Blanki, która ujawniła, że byli (obecni?) zakochani wciąż się spotykają i utrzymują kontakt. Myślicie, że ich uczucie nie zgasło i dalej chcą tworzyć parę?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: OJCIEC UCZENNICY W TRAKCIE NAUKI ZDALNEJ ZROBIŁ COŚ DZIWACZNEGO. NAGRANIE TRAFIŁO DO SIECI, A TATA DZIEWCZYNKI STAŁ SIĘ GWIAZDĄ INTERNETU! CO ZROBIŁ

O tym się mówi w Polsce: ZNÓW POJAWIĄ SIĘ MASOWE UTRUDNIENIA DLA WIELU POLAKÓW. WSZYSTKO ZACZNIE SIĘ JUŻ 13 GRUDNIA. JEST OFICJALNE POTWIERDZENIE. TRZEBA SPODZIEWAĆ SIĘ TŁUMÓW

O tym się mówi na świecie: PORUSZAJĄCA HISTORIA DZIEWCZYNKI, KTÓRA DZIĘKI NIEZNAJOMEJ RODZINIE MOGŁA WRÓCIĆ DO NORMALNEGO ŻYCIA. TO, CO DLA NIE ZROBILI ZACHWYCA

Z życia gwiazd: ZASKAKUJĄCE WYDARZENIA NA URODZINACH SYNA KRZYSZTOFA RUTKOWSKIEGO. ŻONA DETEKTYWA MUSIAŁA SIĘ GĘSTO TŁUMACZYĆ. INTERNAUCI NIE DOWIERZAJĄ