Właścicielka domyśliła się, że jej szczeniak „Mały Sezam” starał się rozgrzać w jej kapciu. Film przedstawiający uroczą akcję zwierzaka roztopił serca milionów ludzi w Internecie. W ciągu 24 godzin zebrał ponad 30 milionów wyświetleń na chińskim Douyin, podobnym do TikToka.

Mały Sezam zachwycił całe Chiny

W chińskich mediach społecznościowych urocze nagrania przedstawiające małego szczeniaka przytulającego się do pantofelka właściciela stopiły serca milionów ludzi. Brązowy szczeniak o imieniu Xiao Zhi Ma lub „Mały Sezam” czołgał się w puszysty pantofel i zwinął w kłębek, aby móc „pozostać w cieple”, twierdzi właścicielka zwierzęcia.

Klip zebrał ponad 30 milionów wyświetleń w ciągu 24 godzin i stał się najpopularniejszym filmem w Douyin, chińskim odpowiedniku TikToka.

Mały Sezam wprawił media społecznościowe w zachwyt po tym, jak uroczy klip został udostępniony w Internecie przez właścicielkę zwierzaka z północno-wschodniego chińskiego miasta Harbin.

Kobieta napisała w poście : „Haha, ten pies próbowałby zawładnąć kapciami każdego, kto je nosi”. Dodała, że ​​Mały Sezam starał się zachować ciepło w jej futrzanym bucie, ponieważ zimą robi się zimno. Nagranie pokazuje małego pieska, który próbuje ugryźć swoją właścicielkę w stopy, pozornie żądając od niej zdjęcia futrzanego buta.

YT

Gdy kobieta zdjęła fioletowy pantofelek, szczeniak wszedł do środka i zwinął się w kłębek, wyglądając wyjątkowo uroczo z głową schowaną w środku. Ośmiosekundowy klip roztopił serca dziesiątek milionów internautów, ponieważ szybko stał się najpopularniejszym filmem na Douyin, gromadząc 31 milionów wyświetleń w ciągu 15 godzin.

Jeden z widzów napisał: „O mój Boże. To zbyt słodkie! Nie mogę uwierzyć, że taki uroczy szczeniak jak ten naprawdę istnieje! Inny komentator powiedział: „Sposób, w jaki szczeniak chowa głowę do środka, jest taki uroczy”.

Co o tym sądzicie?

O tym pisaliśmy: Małopolska: mieszkańcy województwa rozczarowani teleporadami medycznymi

Zerknij: Ministerstwo Zdrowia przekazało bardzo ważny komunikat. Powinniśmy zastosować się do tych zaleceń