Gwiazdy komentujące sobie nawzajem wpisy w mediach społecznościowych to bez wątpienia jedna z najbardziej uroczych i zabawnych rzeczy w showbiznesie. Ostatnio wyjątkowym komentarzem uraczyła swojego syna Dagmara Kaźmierska.

Conan żyje jak szlachcic

Celebrytka znana z "Królowych życia" nigdy nie kryje dumy i miłości, jakimi darzy swojego syna, Conana. Ten został znany właściwie tylko dzięki sławnej mamie. Nie zmienia to faktu, że przez telewidzów i internautów cała celebrycka rodzina darzona jest niemałą sympatią.

Od czasu występu w "Królowych życia" Conanowi udało się uzyskać nieprzeciętne grono wielbicieli. Na Instagramie obserwuje go już 180 tysięcy osób, z którymi regularnie dzieli się kulisami swojego imprezowego życia.

Kaźmierska nie ukrywa, że dla syna zrobiłaby wszystko. Za samo zdanie matury i dostanie się na studia medyczne uraczyła go... luksusowym samochodem.

Ostatnio Conan nabrał ochoty na odpoczęcie od wielkiego miasta i imprezowanie w innym miejscu. Padło na jedną z górskich miejscowości. W sobotę podzielił się zdjęciem w ogromnym jacuzzi. Opis fotografii sugeruje, iż poprzedni wieczór był dla chłopaka bardzo intensywny...

fot. Instagram
fot. Instagram

"Weekend w Zakopcu. Po miażdżącym piątku, trwającym do późnego rana, tego dnia... Relaks się należy" - napisał pod zdjęciem.

Wpis Conana nie uszedł uwadze czujnej mamy, która natychmiast uszczypliwie go skomentowała.

"Mało się zarabia. Żyje się jak hrabia" - napisała w odwecie na zdjęcie zrelaksowanego syna.

Wszyscy fani wiedzą jednak, że są to tylko rodzinne przekomarzania, a Dagmara darzy Conana ogromnym uczuciem.

Zobacz także: Dzisiejsza pogoda nie będzie nas oszczędzać! Musimy liczyć się z potężnymi porywami wiatru! Uważajcie na siebie

Może cię zainteresować: 11. edycja programu "The Voice of Poland" dobiegła końca. Nikt nie spodziewał się takiego zwycięzcy

Pisaliśmy również o: Rodzinna wycieczka Majdanów do galerii handlowej. Para jak zawsze zaskoczyła swoimi stylizacjami