"The Voice of Poland" to bez cienia wątpliwości jeden z najbardziej lubianych przez widzów programów TVP. Show zyskało na tyle dużą popularność, że końca dobiegła już 11. jego edycja! Nie da się więc ukryć, że program przez lata był ulubieńcem Polaków. Kto został zwycięzcą w ostatnim finale?

Emocje sięgnęły zenitu

W finale tego popularnego show jak zwykle nie brakowało emocji. W walce o wygraną zmierzyli się wszyscy dotychczasowi ulubieńcy widzów. Któremu udało się pokonać wszystkich?

O zwycięstwo walczyli wczoraj kolejno: Jędrzej Skiba z drużyny Urszuli Dudziak, Anna Gąsienica-Byrcyn spod skrzydeł Edyty Górniak, Adam Kalinowski wspierany przez Tomsona i Barona oraz Krystian Ochman z grupy Michała Szpaka. Nie ulega więc wątpliwości, że takie "starcie tytanów" przyniosło wszystkim mnóstwo wrażeń. Kto okazał się najlepszy?

Wszyscy uczestnicy dawali z siebie wszystko - już od początku ostatniego odcinka jasne było, iż będzie to niezwykle zacięta walka. Ostatecznie jednak tytuł zwycięzcy zgarnął... Krystian Ochman!

fot. Instagram TVP
fot. Instagram TVP

Przed chłopakiem stoi teraz ścieżka do wielkiej, ogólnopolskiej kariery.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak – Starak podzieliła się z fanami zdjęciami ze swojej ostatniej imprezy. Jak gwiazda bawi się w czasach pandemii

Może cię zainteresować: Jak w czasach dzieciństwa wyglądała jedna z najbardziej przebojowych Polek? Fanów rozczuliło zdjęcie opublikowane przez znaną podróżniczkę

Pisaliśmy również o: Niemieckie miasto wsparło krakowski szpital. Wsparcie w starciu z COVID-19. O co chodzi