Jak mnóstwo Polaków, również Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan postanowili uczcić niedawne otwarcie galerii handlowych i wybrali się na wycieczkę w poszukiwaniu świątecznych prezentów.

Zabiegana Rozenek znalazła czas na zakupy

"Perfekcyjna Pani Domu" bez wątpienia jest znana już wszystkim Polakom. Nie bez powodu - prawdziwa z niej pracoholiczka; stale zaskakuje fanów swoim udziałem w coraz to nowych programach i projektach. Na dodatek, zaledwie kilka miesięcy temu po raz kolejny została mamą. Wydawałoby się, że przy takim natłoku obowiązków wręcz niemożliwy jest beztroski wypad do galerii handlowej. A jednak!

W piątek przyłapano ją u boku Radosława Majdana w jednej z dużych galerii handlowych, kiedy trzymając się za ręce przemierzali kolejne alejki ze sklepami. Jak zawsze, olśnili fotoreporterów, jak i wszystkich ludzi obecnych w galerii, swoimi stylowo dobranymi strojami.

fot. youtube
fot. youtube

Główny element stylizacji stanowiły oczywiście maseczki ochronne. Rozenek tego dnia postawiła na szare ubrania, podczas gdy Majdan wybrał czerń. Na nogach obojga z nich widoczne były stylowe buty luksusowych marek.

Zarówno Małgorzata, jak i Radosław, wyglądali na całkiem zadowolonych z wydostania się na chwilę poza dom i odpoczęcia od roli rodziców.

Zobacz także: Wydawało się, że gwiazda trzeciej edycji "Mam talent" zniknęła na zawsze. Jak się okazuje, postanowiła wrócić ze zdwojoną siłą

Może cię zainteresować: Święta w rodzinie królewskiej zupełnie inne niż dotychczas. Czego zażyczyły sobie dzieci Williama i Kate

Pisaliśmy również o: Masowe kontrole uderzają w południową Polskę. Nie jest łatwo. Można dostać nawet kilka tysięcy złotych kary