Jak to często bywa w przypadku młodych gwiazd - równie szybko zyskują, co tracą swoją sławę. Bycie celebrytą to (zwłaszcza w młodym wieku) niełatwe zadanie - z tego powodu część gwiazd postanawia usunąć się w cień i zakończyć karierę medialną. Tak też było w przypadku Magdaleny Welc, która skradła serca wszystkich widzów podczas emicji trzeciej edycji programu "Mam talent".

Co stało się ze zwyciężczynią show?

W 2010 roku 12-letnia wówczas wokalistka odniosła ogromny sukces wygrywając finał trzeciej edycji "Mam talent". Podczas ostatecznego starcia pokonała nawet... Kamila Bednarka! Ten, jak wiadomo, jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej sceny muzycznej. Wygrana z nim może więc świadczyć o niezwykłym talencie uczestniczki. Ta jednak po bardzo krótkim czasie aktywności postanowiła... całkowicie wycofać się ze swojej kariery.

W nagrodę za wygraną w programie dziewczynka otrzymała czek na 300 tysięcy złotych, które postanowiła przeznaczyć na budowę domu dla swojej rodziny oraz pomoc chorym kuzynkom. To najwidoczniej uznała w tamtym momencie za wystarczające, i postanowiła całkowicie zejść z piedestału. Słuch zaginął o niej na kilka lat. Jak się jednak ostatnio okazało - młoda wokalistka postanowiła z przytupem powrócić na scenę!

fot. youtube
fot. youtube

Magda niedawno powróciła do mediów społecznościowych, zakładając konto m.in. na Instagramie. Przyznała fanom, że wydarzyło się u niej wiele dobrego i ma zamiar ponownie spróbować swoich sił w byciu piosenkarką. Premiera jej najnowszego singla planowana jest już na styczeń 2021!