Dorota Rabczewska, o pseudonimie artystycznym Doda, należy do grona najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzycznej ostatnich kilkunastu lat.

Doda ma zarówno wielu fanów, jak i krytyków, o czym sama nie raz przekonała się poprzez tzw. hejt płynący w jej stronę. Negatywna opinia o Dodzie jednak nie brała się znikąd – kobieta od początku kariery lubiła zwracać na siebie uwagę, co nie do końca wszystkim się podobało.

Ta wiadomość doprowadziła Dodę do łez

Obecnie jednak gwiazda się ustatkowała i sama patrzy na siebie z dystansem. Nie musi zwracać na siebie uwagi kontrowersyjnym zachowaniem, ponieważ jest znana w całej Polsce za sprawą swojego głosu.

Dorota Rabczewska/Doda. Screen: Instagram
Dorota Rabczewska/Doda. Screen: Instagram
Dorota Rabczewska/Doda. Screen: Instagram

W jednym z filmików, który pojawił się na Instastories Dody, wokalistka cała we łzach opowiadała, że to, czego się dowiedziała, jest zaskakujące.

Chodzi o to, co napisała jej 24-letnia fanka w prywatnej wiadomości. Gdy tylko Dorota Rabczewska o tym pomyślała, po jej policzkach pociekły łzy.

Doda otrzymała wzruszającą wiadomość od fanki

24-latka, która napisała do Dody, wychowywała się w domu dziecka. Placówkę tę odwiedziła kiedyś właśnie Rabczewska. Mowa o domu dziecka w Gołotczyźnie.

Doda i Nergal. Źródło: fakt.pl
Doda i Nergal. Źródło: fakt.pl
Doda i Nergal. Źródło: fakt.pl

W wiadomości fanka pisała, że podczas spotkania z Dodą zazdrościła jej tego, co ma – ładnych ubrań, zaczesanych włosów i ładnego makijażu. Dodała, że sama nie chciała robić kariery w show-biznesie, ale też chciała być piękna i niezależna.

Co tak ogromnie wzruszyło znaną wokalistkę?

Wyjawiła, że teraz, jako osoba z tytułem magistra, wymarzonym partnerem i dobrą pracą może już tak o sobie powiedzieć. Ponadto dziewczyna czuje się niezależna od patologicznych rodziców, przez których wylądowała w domu dziecka.

Dziewczyna podziękowała Dodzie i wyznała, że wciąż czerpie z niej inspirację i motywację.

Dorota Rabczewska nagrała na swoim InstaStories komentarz, ujawniając, że to właśnie dla takich wiadomości warto być sławnym i przeżyć złe strony tej sławy.

Dodała, że autorka wiadomości pozwoliła na jej publikację, a wokalistka chce w ten sposób pokazać innym, że istnieje światełko w tunelu.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO