Ostatnio Dorota Rabczewska, znana jako Doda opublikowała na swoim Instagramie nietypową fotografię. Nietypową, bo… sprzed piętnastu lat! Dlaczego to zrobiła? Jaki był cel? I przede wszystkim – jaka była reakcja fanów?

Jak powszechnie wiadomo, Dorota Rabczewska o pseudonimie artystycznym Doda należy do grona najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzycznej ostatnich kilkunastu lat.

Doda ma zarówno wielu fanów, jak i krytyków, o czym sama nie raz przekonała się poprzez tzw. hejt płynący w jej stronę. Egatywna opinia o Dodzie jednak nie brała się znikąd – kobieta od początku kariery lubiła zwracać na siebie uwagę, co nie do końca wszystkim się podobało.

Dziś sama patrzy na siebie z dystansem!

To zdjęcie Dody zrobiło szał w sieci!

Doda ostatnio opublikowała fotografię, na której jest… 15 lat młodsza! Zdjęcie pochodzi z rozdania nagród – była to pierwsza nagroda muzyczna gwiazdy.

Doda mówi o sobie w sposób żartobliwy, że wyglądała zabawnie.

- Dzis ważna rocznica!!15 lat temu dostałam dzięki Wam PIERWSZĄ NAGRODĘ MUZYCZNą. Słowika publiczności w Sopocie 2005. Do tej pory otrzymałam ponad 100 nagród- wszystkie dzięki fanom, żadnej od Jury. Jak myślicie o czym to świadczy? (...) Na zdjęciu mam 21 lat i spuszczam zasłonę milczenia na mój perłowy make-up oraz cyrkoniowy tips... i fakt ,ze zasnęłam w solarium. - mówi Doda.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE