Ada Szulc była jedyną kobietą, która przeszła do finału pierwszej edycji „X Factor”. Finalnie, młoda kobieta zajęła trzecie miejsce, co dla niej było niezwykle trudną porażką. To właśnie wtedy stwierdziła, że nie nadaje się do show – biznesu.

Trudne początki

Jak jednak informuje portal Pomponik, Ada Szulc dostała propozycję sfinansowania jej pierwsze płyty. Zdolną kobietę chciała bowiem wesprzeć Jolanta Pieńkowska wraz ze swoim mężem – Leszkiem Czarneckim.

Niestety, plany nie zostały jednak zrealizowane. Jak przyznała sama Ada Szulc, satysfakcję sprawiało jej tylko śpiewanie, natomiast cała otoczka i świat celebrytów nie był dla niej. Dla kobiety najważniejsza była prywatność i spokojne życie.

W 2014 roku Ada Szulc doznała poważnego wypadku. Kiedy uciekała przed agresywnym psem, wpadła pod samochód. Długi czas nie mogła dojść do pełnej sprawności, a tylko cud ocalił ją od śmierci. Do dziś na czole Ady widnieje blizna, która przypomina tamte tragiczne wydarzenia. Wtedy też młoda kobieta podjęła decyzję o całkowitym wycofaniu się z show – biznesu.

Jak dalej potoczą się losy młodej kobiety?

Jak się okazuje, obecnie Ada Szulc jest zatrudniona w firmie finansowo – technologicznej, gdzie zajmuje się wyszukiwaniem programistów do wielu projektów realizowanych przez korporację.

- Szybko awansowałam, bo jestem pracowita i obowiązkowa – wyznała Ada Szulc w jednej z rozmów z dziennikarzami „Angory”.

Co więcej, Ada Szulc uważa, że obecnie jest gotowa, aby po raz drugi spróbować podbić polski show – biznes. Czy zrealizuje swoje zamiary i tym razem zaskoczy wszystkich?

YouTube: tvnpl

Jak informował portal "Życie": MARZENA KIPIEL-SZTUKA ZNALAZŁA SIĘ W NAPRAWDĘ TRUDNEJ SYTUACJI. JUŻ NIEBAWEM STANIE PRZED TRUDNYM WYBOREM. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: KRYSTYNA PAWŁOWICZ OPUBLIKOWAŁA DOŚĆ KONTROWERSYJNY WPIS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. WIELE OSÓB POCZUŁO SIĘ ZAŻENOWANYCH TYMI SŁOWAMI

Portal "Życie" pisał również: NOWA OKŁADKA Z ANNĄ LEWANDOWSKĄ WYWOŁAŁA OGROMNE OBURZENIE W SIECI. DO SYTUACJI ODNIOSŁA SIĘ MIĘDZY INNYMI MATYLDA DAMIĘCKA. O CO CHODZI