Ostatnio na portalu Lelum pojawiła się historia pewnej kobiety, której świat runął w ułamku sekundy. Do tej pory Amanda wiodła szczęśliwe życie u boku swojego męża, jednak pewnego dnia los zmienił wszystko, do czego była przyzwyczajona!

Tego się nie spodziewała!

Amanda sama przyznaje, że nie podejrzewała iż cokolwiek złego wydarzy się w jej życiu. Pewnego dnia jej mąż oświadczył jej, że chce się rozstać. Kobieta była wówczas w 36 tygodniu ciąży!

Ta informacja spadła na nią znienacka, a wcześniej nic nie wskazywało na to, że mężczyzna będzie chciał się rozstać. Para od trzech lat starała się o dziecko, ponadto dwa lata temu przeprowadzili się do wyremontowanego przez siebie domu. Wszystko wskazywało na to, że ich związek jest na dobrej drodze!

Co więcej, mąż Amandy odchodząc od niej zostawił ją z ogromnymi długami. Kobieta była zrozpaczona, bowiem nie miała pojęcia jak poradzi sobie ze spłatą zadłużenia oraz samotnym wychowaniem dziecka. Na szczęście na jej drodze pojawili się dobrzy ludzie!

Są jeszcze dobrzy ludzie!

Jak się okazuje, dziennikarze z radia KIIS 1065 postanowili pomóc kobiecie w trudnej sytuacji. Reporterzy zaprosili Amandę do studia, a kobieta nie zdawała sobie sprawy z tego, co za chwilę się stanie.

Kiedy Amanda przebywała w rozgłośni radiowej, dziennikarze pokazali kobiecie co obecnie dzieje się w jej domu. Na nagraniu z kamer dokładnie było widać, że w domu Amandy pojawiła się ekipa, która zachowała się zupełnie jak Święty Mikołaj!

Amanda otrzymała bowiem w prezencie mnóstwo sprzętów AD oraz RTV, które były jej niezbędne. Dodatkowo darczyńcy wypełnili lodówkę po brzegi, jednak to nie koniec niespodzianki!

W piekarniku ukryte było dodatkowe 10 tysięcy dolarów! Amanda nie mogła ukryć wzruszenia i popłakała się z radości! Takie gesty przywracają wiarę w ludzi!

Jak informował portal "Życie": W OSTATNIEJ CHWILI POJAWIŁ SIĘ PILNY KOMUNIKAT MINISTERSTWA W SPRAWIE POWROTU UCZNIÓW DO SZKÓŁ. MEN POSTANOWIŁ POINFORMOWAĆ O ZAMKNIĘCIU SEMESTRU

Przypomnij sobie: MIESZKAŃCY WARSZAWY PO RAZ KOLEJNY POMAGAJĄ LOKALNYM PRZEDSIĘBIORSTWOM. BIZNES JUŻ PRAWIE UPADŁ, A TERAZ PO KULTOWĄ ORANŻADĘ GROCHOWSKĄ USTAWIAJĄ SIĘ KOLEJKI

Portal "Życie" pisał również: EDYTA GÓRNIAK POSTANOWIŁA ZROBIĆ COŚ, CO MOŻE ZASKOCZYĆ WIELE OSÓB! GWIAZDA WYCOFAŁA SIĘ ZE SWOICH OSTATNICH SŁÓW! NIE UWIERZYCIE, O CO CHODZI